Обновено
WWFF Стакло Агол Полици Бања, Кујна Складирање Рек Калено Стакло Полица на Ѕидот Монтирани Тоалетот Додатоци Туш Организатор (Боја : Б-1pcs, Големина : 28cm) (Боја : А-2 парчи

WWFF Стакло Агол Полици Бања, Кујна Складирање Рек Калено Стакло Полица на Ѕидот Монтирани Тоалетот Додатоци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2011.20

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ - Изградена од 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност во влажни временски услови. ★ 7 MM екстра дебели калено стакло, кога се скршени, калено стакло се урнат во мали гранули парчиња. ★ ИМПРЕСИВЕН ПОВРШИНА - бранеа површина, удобно допир чувства; калено стакло, осигурете се на сила. ★ Погодни за спални соби, бања,бања пред огледало,Мие станица,козметика полица и плакари,Едноставен и Практичен. ★ ДИМЕНЗИЈА - Директно страни мерка 24/28cm, Триаголник форма е добро за агол складирање.Стакло Дебелина : 7mm. ★ ВИСОК КВАЛИТЕТ - Изградена од 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност во влажни временски услови.★ 7 ММ екстра дебели калено стакло, кога се скршени, калено стакло се урнат во мали гранули парчиња.★ ИМПРЕСИВНА ПОВРШИНА - бранеа површина, удобно допир чувства; калено стакло, осигурете се на сила.★ Погоден за спални соби, бања,бања пред огледало,Мие станица,козметика полица и плакари,Едноставен и Практичен.★ ДИМЕНЗИЈА - Директно страни мерка 24/28cm, Триаголник форма е добро за агол складирање.Стакло Дебелина : 7mm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако треба да се прилагоди на инсталација локација, само го користите фен за коса да се удар на selfadhesive за �

НЕРЃОСУВАЧКИ : крпа железнички самолепливи е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик Sда се об

Многу погодна за кујна, бања и тоалет, дневна соба и други прилики да ги красат и да се среди, се направи в

Тоа е лесно да се соберат и да го инсталирате.Тоа ги содржи сите монтажа хардвер, и тоа мора да се drilled на �

Тоа може да се користи како складирање кабинет, кујна полица, растенијата полица , Перење организатор, м�

● Боја : 2layers ● Материјал : еколошки дрво + метална цевка, нема рѓа, животната средина и здравјето...

1 Кука : Висат на краевите на рек по случаен избор, може да се откажам мали предмети, како влошки и бања то�

❤[СПЕЦИФИКАЦИИ] 6.5*6.5*5.5 cm, 3парче сет туш гел шише носителотпогодна за разни полни производи, шампон, туш �

Површина е мазна, со удобно допирчувство.Направени од премиум пластика, дебели, цврсти и издржливи.Пози�

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Колекцијата карактеристики на рамни копчето деталите прикачени на дебели, круг хардвер плочи.Достапни

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

81 in Opening Должина : Околу.Ви благодариме за вашето разбирање МОДЕРНИОТ СТИЛ : Естетски префинета бранеа за

Материјал : Овој чевли складирање решетката е направен од висококвалитет панели, трајни и практични.На �

【Уникатен дизајн】 Мултифункционален тоалет багажник, проширува машина за перење багажник, 3слој прост

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши п

Материјал : Бакар.Главен Материјал : Метал.Површина По Завршувањето : Бранеа.Бања Хардвер Собата Завршув

Scroll