Обновено
Kimaru ACK-E6 Адаптер за Полнење и ACK-E18 Адаптер за Полнење за Canon Камерите.

Kimaru ACK-E6 Адаптер за Полнење и ACK-E18 Адаптер за Полнење за Canon Камерите.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Компатибилност 1 : ACK-E6 Камера AC адаптер за полнење за Canon 80 D, 70 D, 60 D, 6 D, 7 D, 7 D Mark II, 6 D Mark II, 90 D, 5 D Mark II, 5 D Mark IV, 5 D Mark III, EOS R,60 Da, 5 Ds, 5 Ds R, Ra, R5, R6 Камери.Компатибилност 2 : ACK-E18 AC адаптер за полнење за Canon Rebel T6i, T7i, T8i, 200 D, SL2, SL3, 200 DII, T6s, 750 D, 760 D, 800 D, 850 D, EOS 250 D, EOS 8000 D, 77 D, Бакнеж X8i, Бакнеж X10i, Бакнеж X9i, Бакнеж X10, Бакнеж X9, 9000 D, EOS RP Камери.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ ОДГОВАРА за Canon EOS М3 М5 M6. Сцени да се користи : Kimaru камера адаптер за полнење е совршено користи во портрет и производ фотографија, статични снимањето, Зум состаноци, долго снимање, интервју, filmmake, во живо стриминг видео снимање, живеат игри, Видео на You Tube, Tik Tok видео, Vlog итн.Сигурен Безбедност : AC адаптер има положено CE FCC УЛ CUL ETL ГШ на сертификација, Класа VI енергетска ефикасност, Над Загреана, Над-Бесплатно, во Текот-Напон, Кратки-Коло заштита, повеќе безбедносни карактеристики, кои работат заедно за да се обезбеди крајна заштита и перформанси за вашите уреди.Забелешка : Бидете сигурни дека за да се затвори одделот на батеријата врата, инаку не може да биде во можност да ја стартувате камерата.Одберете производи според клиенти секогаш да купите заедно.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Спецификација на производот : ВЛЕЗ : AC 100240 V ~ 4.91 ЕДЕН 4763 Hz ИЗЛЕЗ : наизменична СТРУЈА 200 W 12 V, 11 A, 5 Vsb1 A Произв

3.5 mm моно plug машки џек, погоден за слушалки и аудио кабли.Силна поврзаност, подобар звук, нема сигнал на к�

Контактор Материјал : Злато Позлатен.Конекција технологија : Лемење 100% Сосема нов и висок квалитет.Злат�

⭐【PLUG AND PLAY】Оваа USBC 3,5 mm приклучок за слушалки аудио адаптер за поддршка на телефонски повик,ви овозможу

Тесни фитинг snap ви кажува вашиот dongle не ќе падне.Сигурно има вашиот dongle.Чувајте ги вашите dongle на вашиот ke

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

【МултиФункционални USB C Адаптер】Овој USB C аудио приклучок за слушалки адаптер има 3.5 милиметарски џек за

Високо квалитетен материјал, строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Со DC излезна порта, F970 батеријата може да се користи за континуирано снабдување со енергија за следење с

Без дополнителен софтвер, лесен за употреба, само PLUG AND PLAY.Поддршка i OS 15 и повеќе, Нема Порака за Грешка с�

Им овозможува на играчите да уживаат во игри на различни уреди со USB тастатура и глушец Поддршка на пого�

Батеријата плоча за V планината батеријата.Погоден за пуштање во dslr фото камера,видео камера,кино камер�

Користете го овој адаптер вашиот Kinect 2.0 сензор е целосно подготвен да се постави на вашиот Xbox One S, Xbox One X, �

Max LLTo Сосема Нов, Висок Квалитет на AC Home / Ѕидот Полнач / Адаптер ( НеОЕМ ).Овој апарат се поврзува на вашиот

Компатибилност : Пиксели 5 4 3 2 XL, Галакси S21 FE S20 Ултра Z Флип S20+ s10 s9 s8 плус, забелешка 10 9 8, i Pad про,Другар 30 20

8 метри,STW кабелот за напојување со 250 V L530 P машки приклучок и L1430 R женски receptacle.Тоа нема да топлина или да �

Scroll