Обновено
Прскање Фан, Тивко Табела Фан Преносни 3-Брзина за Office Home(Зелен)

Прскање Фан, Тивко Табела Фан Преносни 3-Брзина за Office Home(Зелен)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 701.76

5in Пакет Листа : 1 x Fan1 x Настава Manual1 x Humidifying Rod1 x USB Cable Note : 1. На brushless мотор да може ефективно да се намали струење на косата и има стабилни перформанси.Со 60 правец водич ножеви, супер широк агол, тивко, погодна за летен употреба. Со 60 правец водич ножеви, супер широк агол, тивко, погодна за летен use4.220ml голем капацитет резервоари за вода, континуирано humidification, не треба да додадете вода често.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Функција : 1.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fan
Material:
ABS+GF+PO
Color:
Green, Pink (Optional)
Use Power:
5W
Timing Long Time Spray:
3 Hours
Timing Interval Spray:
6 Hours
Water Tanks Capacity:
220ml
Usage:
Toggle up once, twice, three times to turn on the low, medium and high-speed air supply :
Toggle down once, twice to turn on the long spray and interval spray functions :
Weight:
Approx. 647g / 22.8 oz
Product Size:
Approx. 109x293mm / 4.3x11.5in
Package List:
1 x Fan :
1 x Instruction Manual :
1 x Humidifying Rod :
1 x USB Cable :
1.Please use the output current 2A adapter to use better! :
2.Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
3.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слични производи во категоријата

【2 БАЗА OPTIONS】Дизајниран со силна менгеме, овој пренослив фан со клип може да се монтира на речиси секоја

Затворен исто Така, кога ќе се студирање или работа во затворен простор, таа може да се користи како табе

Лесно да се оперативни тивка соба фанови.Кога ќе го користите во вашата рака, можете директно да тока на

Применливи простор : магацин, работилница, канцеларија, менза, дневна соба, hotel, дом и други прилики.Боја :

➤【Мултифункционални табела фан со кука】Оваа батерија табела фан нуди вграден во количка кука на днот�

USB Биро Фан : Нашата маса фан има USB порт за полнење да се работи за 6 часа и може да наплаќаат во било кое в�

Идеален за внатрешна и надворешна активности 【Лето Фанови】Оваа прекрасна фан големината само 10.6 inch Weig

Работно време : "Фан : околу 3,5 часа за датотека, околу 2 часа за втор датотека, и 1,5 часа за една третина опр

Лесно да се пресели во целиот дом.Со builна полнење на батеријата ❄ ЖИВИ И МОЌНИ.Заштеда на енергија, екоп�

❤️Боја : бела ❤️Производ Димензии : пати во : 7.4 фт, можете лесно контрола на моќ / исклучување, ротирање,

27 Hours Battery Капацитет : 2400m Ah Input Напон : DC 5 V / 1 AWorking Моќ : 1.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкур�

Стави тоа на толку ниско, како на подот, или на врвот полица на вашиот публикации!.Новиот мат финиш и совр

【НЕ СЕЧИЛОТО ФАН БЕЗБЕДНО ЗА ДЕЦА тоа е тивок и нискибучава, идеална за добар ноќен сон или ладно нап.Це�

1.Дизајнот е идеален за надворешна употреба народот, и вие не мора да се грижите за отворено дури и кога т

Паметен уред со користење на ниска потрошувачка, ниска цена Zig Bee безжичен протокол.Напојува со CR2032 бате�

Scroll