Обновено
JUSTZHENFENG Тоалет Четка со Заградата Црн Ѕид-Монтирани Отстранлив се Справи со Бања Почиста Трајни Тоалет Додатоци за Чистење Тоалет Тоалет Четка (Боја : Црна)

JUSTZHENFENG Тоалет Четка со Заградата Црн Ѕид-Монтирани Отстранлив се Справи со Бања Почиста Трајни Тоалет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1641.60

Нула-слободен влакната-Трајни и флексибилни TPR влакна може да предизвика долготрајни влакната, со силна чистење способност, но нема да се нула во тоалет, оставајќи вашиот тоалет беспрекорен и хигиенски.Нашите тоалет четка е издржлив и лесен за чистење по употребата.Без скршен влакната.Нашите тоалет четка не е само силна, но исто така и построги.На bendable четка главата може да се чистат сите области во внатрешноста на тоалет, особено на жлебови.Нула-слободен влакната-Трајни и флексибилни TPR влакна може да предизвика долготрајни влакната, со силна чистење способност, но нема да се нула во тоалет, оставајќи вашиот тоалет беспрекорен и хигиенски.Производот категорија : тоалет brushmaterial : plastic Used за : бања прибор, тоалет тоалет brush Features : модерен стил, TPR четка главата, монтажни дизајн, лесно да се чисти.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Може да се користи за широк спектар на сува ги собереш задачи како што се чистење на нечистотија, пилеви�

Тоа не само што дава вашите миленици место за триење и масажа, но, исто така ви дава почиста и повеќе приј

Дизајниран за Bissell модели3750, 3760, 3760Т, 4220P, 4220, 6595, 6801, 6860, 89 Q9, 18 Z6 серија 14 Brushroll помага да ги собереш нечистот

Раката метла за чистење со четка е направен од густи и дебели услужни влакната.На влакната не се лесно д�

тие се опише нашиот бренд.Издржливост.Црна влакната помогне да се скрие нечистотија.Докажано перформан

【Лесен за Употреба】Брзо и лесно да се користат; Движат Мини‑Слепи Почиста и назад за да ги избрише рол�

Уникатен Назад Дизајн : Лесно се постигне во тесни простори, ефикасно помага да се чисти подрачја кои се

Ефикасно Чистење чистење ефект е лично тестиран и е многу корисен во отстранување на акумулираните дом

Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, добар во квалитетот.Монтажни дизајн : не�

Долга рачка, лесен за употреба.Лесно да се чистат со четка.Мазна и удобно се справи со чувство.Карактери�

Пекарница рерна четка.Tampico влакна главен поставена во тврдо блок со рачка.Се користи за чистење пекарск�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【360° Нема Мртов Агол Чистење】На голф клубови се обликувани за да се вклопуваат во секој агол на тоалет,

☞【Професионална Четка за Чешлање】 Ова миленичиња чешлање четка е одлична за секојдневно миење на заб�

★Пакет вклучуваат 1 ПОСТАВУВА:13 цевка чистење со четки, вкупна должина : 8 ★Пластикаслободен мултифунк

Scroll