Обновено
Anxbbo Божиќ Светла,Свет String Светла Батерија Управувана 10 Метри 30 Led Самовила Светла 8 Режими Водоотпорен Бери Мини Светла за Внатрешна Отворено Елка Венец Патио Гради

Anxbbo Божиќ Светла,Свет String Светла Батерија Управувана 10 Метри 30 Led Самовила Светла 8 Режими Водоотпорен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

Напојува со 3*АА батерии (1.Anxbbo ДОВЕДЕ Светот Самовила светла се направени со високо-квалитетни материјали кои може да се создаде магичен осветлување искуство за вашата соба, прозорецот или канцеларија и додадете една убава декоративни акцент, наменета за и во затворени простории и на отворено.5 Ft долго и со 50 LED шарени глобуси светла. 8 Различни Начини за Различни Декор Потреби. 【Мулти боја 8 Осветлување Режими】самовила светла Батерија Управувана има 8 осветлување начини за вас да се избере - Комбинација,Во бранови,Секвенцијален,Бавно Сјај,си поигруваше/Flash,Бавно исчезнат,Трепкане/Flash,Стабилен на.Батеријата Напојува Самовила Светла.Погоден за вашиот дом, спална соба, кујна, градина, патио, тревник, тремот, портата, двор, забава, свадба и сл.Секој сет на светлата е тестиран,нашите LED string светла ќе не е лесно да се изгори надвор и да останете кул по многу часови на употреба,безбедно да го допрам.Дизајниран да биде атрактивна decors на само за било кој празник како ноќта на Вештерките,Божиќ украси,Вљубените,сопствени страни. 【Shatterproof & Водоотпорен 】се Негува Анти-капка Обвивка го задржува кристална топка остане цврсто со LED светилки, дури и по долга употреба.Водоотпорен & Преносни.Клиентите задоволство е исклучително важно за нас.【Божиќ Светла Батерија Управувана】Нашите LED божиќ светла отворено 16. 【Лесно да се Инсталира & Безбедно да се Користи】Високо-квалитетни Флексибилни долга жица може да биде лесно свиткана,обвиткана околу растенија,завеси,мебел и грмушки надвор или шини,создавајќи пријатна и романтична атмосфера.Земјината Топка Светла.Ако една светлина оди надвор,остатокот останат осветлена,за разлика од традиционалните Божиќни светилки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Приклучок Тип : E26 база.Не ја надмине.Приклучок За Количество : 15.7 V 2600m AH литиум батерија Максимална Wattage :

Времето Функција : Да се избегне заборавајќи да го исклучите string светла, можете да го поставите тајмер с�

Прекрасна Декорација Прекрасен бакарна жица со 10 светла топло бела светилки, ја прави вашата околина р�

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

TIMED (темпирај) ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ САМОВИЛА СВЕТЛА : виси декоративни светилки може да се постави автом

Одлична атмосфера создателот се Замисли уживање во вашето време во атмосфера исполнета со топла, роман

[30 LED соларна градина светла] : Соларен кристална топка светла, изграденаво 600m A NiМЗ батеријата, без допол�

Совршен за ноќта на Вештерките тема партија, празник затворен отворено украси, ноќта на Вештерките прик

свет светилки да се создаде елегантен осветлување стил, додека обезбедување на јасни, декоративни сјај.

Метеор светилка има LED чип, на кој може да обезбеди 360степен omnidirectional осветлување, како и за висока осветл

❄【8 РЕЖИМИ SETTIGS】 : Завеса string светла далечински лесно ракување со 13копче за далечинска контрола; да При�

Dropshipping услуга е avaiable [Приклучок дизајн] Тоа може да се користи скоро секаде ви се допаѓа, како што се на о

3 ft носи повеќе униформа и светлина.TORCHSTAR LED неонски јаже светлина серија доаѓа во 7 бои за да изберете од.�

Таа ја апсорбира сончевата енергија во текот на денот, се претвора автоматски во мрак.Тоа нема да се пре�

СТАНКОНТРОЛИРАНИ СВЕТЛА : бесплатна мобилна апликација за i OS и Android уреди се дизајнирани за да ви овозмо

4 Парчиња Завртки Очите Заостануваат Тема 【Купите со Доверба】 : Ако не се 110% задоволни со вашиот компле�

【Connectable што виси патио led светла имаат помалку од 1 W по LED filaments, топло бела 2700 K, може да ви помогне да зашт�

8 Осветлување Функции : Нашата ноќта на Вештерките string светла имаат 8 осветлување начини : комбинација, в�

????【 УЛ Заверена & Низок Напон, Безбедно да се Користи】Новата генерација 29 V ниско напонски трансформато

Ова е најголем класичен стил, осветлување долж eave, дек, балкон, скалите, оградата, создава шармантна атмо

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашиот Празник на Светлината Оркестарот вклучува 3 пакети Капка Icicle Снег Паѓа Raindrop

Ви помогне да заштедите повеќе enery и да се избегне заборавајќи да го исклучите поставен светла.Водоотпо�

Придава на rooflines, gutters и херпеси.Работи со Icicle Светла.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА / ОТСТРАНУВАЊЕ 50% Помалку Пласти

【ЕкстраДолга Сина Божиќ Светла 82 FT 200 LED Приклучок во Низа Светла】 : Супер светло и со нови надгради LED св

Добредојдовте на употреба Weepong производи, Вие ќе добиете Најдобра Услуга и 24часа еМејл Одговор; ако имат

Scroll