Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Рака Цртање Мини Daisy Срца и Точки Лесна Изолирани со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци за Кујна, Бањ?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Рака Цртање Мини Daisy Срца и Точки Лесна Изолирани со Дрво Нозе Wastebasket

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1439.76

- Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом. 【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено ги крие вашиот ѓубре торба и на вашата приватност.Со толку многу модел на располагање, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На издржлив материјал е лесно да се чисти. Големина совршено за помали простори, овие кружни отпад од лименки се вклопуваат во бања шкафове, неискористениот аглите или во близина на тоалет. - Убави модел на површината на мали ѓубре може да го прави тоа не како корпата за ѓубре, но одликување, кое што одговара на вашата соба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Н

Многу лесен за одржување, само да се избрише со влажна крпа или брз исплакнете да се исчисти.Добро запеч�

Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.Highend пластика се лесни, т�

【Удобен Дизајн】 8 Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе

Тоа може да ви помага да се задржи на околината уреден и организиран.Специјален Дизајн : Модерен дизајн �

Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте не директно, ние сме одговорни продавачот и ќе ви д�

На ногауправувана од не ' рѓосувачки челик корпата за ѓубре со 90° фиксна капак, тивко, бавно паѓање перни

На корпата за ѓубре со капак, така што ѓубрето, се содржани и надвор од очите, го спречува мириси од кои п�

Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде пр

Функционалност и флексибилност : големина и стил го прават тоа можно да се користи на многу места во ваш�

Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Површина е ма�

На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе н

Нека овој верен слуга остане од ваша страна, така што ќе можат да уживаат во чиста и уредна околните цело

100% Пластика.Вклучува 1 wastebasket.Шарени дизајн со езерототематските изреки и спокоен езеро сцени.Може да се

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

Црна епоксидна слој додава уште допир на стил на wastebasket го погледнеме.Versatility Brighton Професионални круг wasteb

24"w x 40"h x 24.5"д служат станица за ресторани.Обезбедува waitstaff со pullout фиока & една рачка на вратата.Соодветни

Тоа може да ви помага да се задржи на околината уреден и организиран.Тоа е погодно да се фрли ѓубрето,кор

отпадна хартија кошница Добро изградена од премиум материјалот, голема процеси, трајни производи за до�

Големината и стил направи ова може да работат во толку многу места низ вашиот дом.Тие навивам погодно во

Лесно располагање : непречено водење на 3 литри педалата за отпадоци со отстранлив внатрешна корпа.Дали

Отворање дизајн : голем капацитет за складирање, погоден за чување на сите видови на ѓубре, големи отвор�

Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly.Направени од Издржлив Полипроп

Scroll