Обновено
25PCS Уво Пирсинг Комплет,Само Уво Пирсинг Пиштол Комплет Алатка 316L не ' Рѓосувачки Челик 20G Јасно Earring Studs Tragus Хеликс Daith Носот Септумот Обрачот Пирсинг Прстен

25PCS Уво Пирсинг Комплет,Само Уво Пирсинг Пиштол Комплет Алатка 316L не ' Рѓосувачки Челик 20G Јасно Earring

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; 2 парчиња уво пирсинг пиштоли дојде во запечатен индивидуални пакет, нови и некористени.За еднократна употреба.ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ : 25 PCS уво пирсинг комплет содржи сè што ви е потребно за DIY пирсинг.Телото пирсинг комплет може да се користи за пирсинг обетки,Tragus, Хеликс, ' Рскавицата, и Daith.ТЕЛОТО ПИРСИНГ НАКИТ СЕТ : Големина : 20 G=0.8 mm;5pcs обрачот прстен внатрешниот кол : 10мм; 6pcs уво studs;4pc јасно уво studs; 8pcs јасно уво монро.ПИРСИНГ АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ : 2 парчиња disposabl уво пирсинг пиштоли;.ПО УСЛУГА : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Нашата услуга тим ќе се одговори и да ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа.Или можете да ја објавите вашата прашања во Q&А. Доколку големината не е соодветен,pls се врати преку "Онлајн Враќа Центар",добивање замена за FBA објект со бесплатно бесплатно.Ова е пирсинг комплет со се што ви треба за DIY пирсинг.Тоа вклучува сè слика која може да се користи за пирсинг Обетки,Tragus, Хеликс, ' Рскавицата, и Daith.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Внимателен дизајн : овој лексикон патување труд се обработува со фина текстура, не многу дебели; Тоа мож�

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

MidiЦијанид Дестилација Апарати (Midi VAP 3000), Ладно Прст кондензаторот 14 / 20 заеднички #1 Црево Конекција.Земј�

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Овој пропелер е погодна за чување облека, крпи, копчиња и други мали предмети, на состанокот на вашата ра

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

Scroll