Обновено
Бел Шум Машина, Малку Tiddi Звук на Машина за Бебе Деца, Возрасни, со Батерија и Plug in, 24 Смирувачки Звуци за Спиење, Бел Шум на Одлуки за Спалната соба, Канцеларија, Патув

Бел Шум Машина, Малку Tiddi Звук на Машина за Бебе Деца, Возрасни, со Батерија и Plug in, 24 Смирувачки Звуци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мирен сон средина за да им помогне на возрасните и бебињата заспие побрзо.Преносни Бучава Создателот за Travel The бела звук на машината е мал и лесен, Тоа е лесно да се вклопи во торба, багаж или куферот и го однесе на одборот за бизнис патување.Батеријата-Управувана и Батерија Тоа е поддржано и дополнет со вградената батерија, 1200m Ah висок капацитет обезбедува 20hours плус игра пати;4 анти-скокни влошки зголемување на стабилноста.Прилагодливи Ноќ Светлата На бел шум машина има 7 мека прилагодливи ноќ светла,за да ви овозможи со доволно и мека светлина во текот на спиењето според вашите желби.Автоматско-Исклучување на Тајмерот и Мемориска Функција се Игра звуци континуирано или поставете 30, 60 или 90 минути да се направи бел шум машина за автоматско исклучување; Тоа може да го спаси и се сеќавам на претходните звук, звукот, тајмер, светлината итн.Ние отсекогаш сонував еден производ кој може да направи да спие и цела ноќ, и се будам полн со енергија и дух.Малку tiddi бел шум машина има 24 бесконечна јамка смирувачки звуци и 7-боја бебе ноќ светлина, погоден за секого, тоа може да обезбедат добра звучна и мека светлина кога вие и вашето дете се спие, за вас во текот на ноќта Спиење придружба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Scroll