Обновено
SH-RuiDu Риба, Одгледување Кутија Акрилик Изолација Кутија со Вшмукување Чаша Аквариум Риба Мрестилиштата Инкубатор

SH-RuiDu Риба, Одгледување Кутија Акрилик Изолација Кутија со Вшмукување Чаша Аквариум Риба Мрестилиштата Инкубатор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со храна остатоци и измет.Исто така може да се користи како изолација област за да се заштитат повредени риба, мали риби, ракчиња и сл.од агресивни риби.Совршен мрестилиштата за viviparous риба да се заштитат новите роден фрај од се јадат, подобрување на стапка на преживување на малолетници на риба.Направени на квалитетот акрилик материјал, издржлив и висока светлина; Транспарентна текстура за подобро следење на активноста на бебе риба.Лесно да се соберат и брзо да ја размонтираат за чистење; Едноставен за монтирање на риба резервоарот ѕидот со силен вшмукување чаша.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Држи вашиот производ купување заштитени, вклучувајќи моќ пренапони и делови и работна покриеност за ме�

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач д

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

Внимателен дизајн : овој лексикон патување труд се обработува со фина текстура, не многу дебели; Тоа мож�

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; 2 парчиња уво пирсинг �

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Тоа лесно може да се притисне и задно по употребата за да зачувате простор во кујната.3cm7 L големина со ко�

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

Scroll