Обновено
TGFOF Заден Спојлер на Багажникот Крило за Dodge Challenger 2015-2018 Високо Квалитетна ABS Мет Црн Плетен Бил Опашка

TGFOF Заден Спојлер на Багажникот Крило за Dodge Challenger 2015-2018 Високо Квалитетна ABS Мет Црн Плетен Бил

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4641.36

ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : на задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возач да се чувствуваат поудобно. -Совршена промена на вашите стари или оштетени покривот спојлер .TGFOF Заден Спојлер на Багажникот Крило за Dodge Challenger 2015-2018 Високо Квалитетна ABS Мет Црн Плетен Бил Опашка br> -Карактеристики : -Трајни и долг животен век. -Ефикасно да се заштити и да направите вашиот автомобил тело.

Повеќе детали

Color:
Matt Black
Material:
ABS
Placement on Vehicle:
Rear Trunk
Fitment Type:
Direct Stick On
Package Included:
1 x Rear Trunk Spoiler :
Just for reference, Pls confirm the product if it matches your car before you purchase. :
About Us:
TGFOF is the aftermarket automotive industry established in 2002, owned three factories in china,specializing in designing,developing and producing car body kits for different materials:
PU, FRP(fiberglass), ABS and carbon fiber.
In this highly competitive market, TGFOF stays ahead of their rivals with new product development that enables them to be first to market with the newest products, vehicle specific designs and numerous no drill applications :

Слични производи во категоријата

????【ПАКЕТ】1 x ВОДЕНА Змија Форма Рачен Менувач Shift Knob Имајте на ум : Нема инструкции, Професионална инста�

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛА

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Директно одговара за 20192022 Silverado Сиера 1500 Двокреветна Кабина (Excl 2019 Silverado LD / 2019 Си

⭐【Обичај се Вклопуваат】 : Овој Заден Спојлер на Багажникот од страна на JC SPORTLINE Одговара за BMW Серија 8 G1

1.направени од високо квалитетни пластични за мала тежина и издржливост.Не треба, удар, се инсталира дир�

*Добар Fitment : Ова предниот браник усна спојлер е добро одговара за BMW Серија 3 F34 320i 328i 330i 335i 340i М Спорт GT Gran T

Fitment : за BMW F30 F35 F80 320i 330i 340i 328i 335i М3 Мспорт стандардната Седан Со 4 Врати 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Пакет вклучува�

Fitment : За BMW Серија 3 F30 F35 F80 320i 328i 330i 335i М3 Сите модели седан 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Пакетот вклучува : 1 компјуте

Одговара : Mazda MX5 Miata NA 1 Генерација Roadster 19891997 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автомобил

Направени со полиран 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Вклучува Заптивка & 3 M Автомобилската Лепило.Додадете за

Одговара : Mazda MX5 Miata NA 1 Генерација Roadster 19891997 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автомобил

Fitment : за BMW Серија 3 F30 седан со 4 врати 320i 325i 328i 335i 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 , F80 М3 2015 2016 2017 2018 Материјал : Направен

Во прилог на подобрување на изгледот, на задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога в�

C класа W205 4 вратата FD стил заден спојлер.одговара за : за Мерцедес Бенц C класа W205 4 врата до 2015+.Висок квал�

Обложени со висок квалитет материјал за подобрување на сила и издржливост.Промена knob со провира адапте�

Scroll