Обновено
Готвач Занает Одберете Пластични 1 Мерење на Купот, 3.5 инчен, Јасно

Готвач Занает Одберете Пластични 1 Мерење на Купот, 3.5 инчен, Јасно

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 111.60

Јасно пластика за трајност и леснотијата на мерење.И НАС и метрички graduations за да одговараат на секој рецепт.Лесно може да се прочитаат graduations.Може да се користи за мерење на течности или прав.Машина за миење садови безбедно.Готвач Занает е Мерење Чаши се направени од издржлив пластика за да се спречи кршење кога падна и содржат мерки во двете метрички и НАС единици.Тие се одлични за двете течности и материи и лесно да се прелива.Ова јасно мерење на купот е лесен за читање graduations.Машина за миење садови безбедно за лесно и ефикасно чистење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Compostable Нафта За Слободни.Овие хартија Топли Чаши се наредени со Polylactic Киселина (PLA) ПЧЕНКА врз ОСНОВА на

Животната средина печатење : Изработени од нетоксични растворливи во вода, бои, печатење ефект е светла,

WNA P20 Кометата Пластични Дел / Шут Стакло, 2 мл., Јасно, 50 / Пакет.Материјал(s) : Plastic Global Тип на Производ : Чаши�

【ВКЛУЧЕНИ】Вклучува 23 16 оз пластични чаши, 23 LED трепка светла боја,Сјај за 24 часа 【 ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА 】

Внимателен првенство : ширина на купот е само 2,4 инчи, кој е дизајниран да се вклопуваат мали раце, дозвол

За Луѓе во движење Уживајте во вашиот пијалоци безбедно и каде, кога и со ставање на нив во нашите обнов�

Овие чаши се одлична за било која возраст роденден.Тие се со жолта среќен роденден и ѕвезда дизајн.Секој

20Count пакет на пластични чаши во Ловец Зелена.Има 16ounces (2 чаши) на вашиот омилен ладни Пијалоци.Направен во

Сет од 8 Мраз Двор Чаши со капаци, цевчиња и слама капи.Тие се едни 12 инчи висок, 15 инчи вклучувајќи го и сл

[Донесе Чаша Насекаде] : Бебе обука првенство силиконски слој е издржлив и може да издржи се намали на би�

24 пакет 16 оз.Бургундија Бран хартија топли чаши за што служи топло кафе, чај, топло чоколадо, и други топл

ПЛАСТИЧНИ ПАРТИЈА ЧАШИ : Не се направи украсување потешко отколку што треба да биде, ја заврши својата fie

50 чаши, 50 капаци, 50 мешајќи цевчиња, 50 салфетки 12 Мл црвено кафе чаши бран со 3 слој дизајн го прави тоа кул

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Материјал : храна одделение бел картон, дрво целулоза хартија.Не се изедначи и нетоксични.Големина : Око�

Мек, флексибилен истуридоказ слама.Одговара на сите Munchkin Кликнете Lock Флип слама чаши.Топ рек машина за м

20 Унца Кристално Јасна ПЕТ Чаши Со Купола Капаци е Одлична за Млечни, Iced Чај, Ледено кафе, Slurpee, Лапавица, S

ПОСТАВЕТЕ INCLUEDED : 1 порцелански Teapot, 1 чаша чај кригла, 6 порцелан, чаша Чај, 1 голема рака обоен во боја на е�

Чаши се направени од рециклираат хартија.Совршен за ладни и топли пијалоци и храна.Расположливиот чаши

ИЗДРЖЛИВИ И РАЗНОВРСНА богатите живописни бои и едноставен дизајн го прави тоа флексибилни за да се сп�

Одлично за деца роденден, деца на училиште партии или бебе туш тема партија.Супер кул црвено и црно за ед

Пакетот Вклучува : 100 пакети 3 oz бледо сино мали хартиените чаши, доволна количина за да ги задоволат ваши

10 мл / 300 ml Чаши се совршени за било кој настан, сите видови на Бизниси, Канцеларии, Партии Училиште Кампу

Пакет од 8 партија чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Идеален за едно момче е Првата Причест партија или потврда

Scroll