Обновено
Todiys ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за Dell Inspiron 13 13.3 5368 5378 5379 7375 7368 7378 P69G 15 15.6 5568 5578 7569 7579 P58F 31TPT 031TPT CN-031TPT 023.1006 М. 0012 DFB451005M20TEP

Todiys ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за Dell Inspiron 13 13.3 5368 5378 5379 7375 7368 7378 P69G 15 15.6 5568

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 358.80

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во слика(Случаен испратите дел број).Влез : DC 5 V, Излез : 0.5 A, Жица/Конектор : 4-Жица 4-Пински Конектор.ЗАБЕЛЕШКА : Љубезно ги споредите оригиналниот објект со фотографии предвидени за оглас за да бидете сигурни дека сте купување на точниот дел.Компатибилен P/N : 31 TPT 031 TPT CN-031 TPT 023.1006 М. 0012 DFB451005 M20 TEP Компатибилни Модели : за Dell Inspiron 13 13.3" 5368 5378 5379 7375 7368 7378 P69 G P69 G001 P69 G002for Dell Inspiron 15 15.6" 5568 5578 7569 7579 P58 F P58 F001 ЗАБЕЛЕШКА : љубезно ги споредите оригиналниот објект со фотографии и дел број предвидени за оглас за да бидете сигурни дека сте купување на точниот дел.ве молиме бидете информирани дека користењето на вашиот лаптоп модел и фан дел број не е доволна основа да се идентификуваат точни замена, бидејќи тие може да имаат различен изглед, завртка усогласување, pin конектор и може да не работат на сите серија.Тоа ќе биде подобро да се отстрани вашиот моментален љубител од вашиот лаптоп и да се спореди со слика содржани во листата.Исто така, ве молиме бидете информирани дека нашата објект се сите подредени според компатибилен лаптоп модели.Вие ќе примите некоја од дел броеви што споменавме погоре, сите се соодветна замена, може да се користи interchangeably.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5...

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

75 инчен страници се одржи многу големина фотографии вклучувајќи 2.Албумот е голем 11.На завртката пост об

5 g Gross Тежина : околу 88 g Pattern : Панда / Лав / Крава / 4 D Elephant Packing Листа : 1* Црно Бела Сензорни Toy Note : Поради свет

Овој пропелер е погодна за чување облека, крпи, копчиња и други мали предмети, на состанокот на вашата ра

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

▲ Најдобрите додатоци за светилка за осветлување, совршен натпревар и се погодни за различни декорациј

ФОЛИЈА ЅВЕЗДА ДИЗАЈН : Сет вклучува 50 пакет коктел салфетки со сребрена и златна фолија ѕвезди дизајн.ДЕ

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

Scroll