Обновено
Ambesonne Детроит Ранец, Гроздобер Мичиген Auto, Трајни Сите Намена Торба

Ambesonne Детроит Ранец, Гроздобер Мичиген Auto, Трајни Сите Намена Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Боја во печати : Бледо Жолта Бургундија.Големината на сликата печатени е 10. Печатени област е 10.Направени од супериорен полиестер платно, тоа е издржливи и долготрајни, исто така, светлината и компактен за вашиот удобно носење.ЦЕЛОКУПНАТА МЕРЕЊА : 14"W x 18.Како производители на дигитални печатени производи, ние ги следат тековните трендови и ќе ви ги претставам најновите топли модни производи.Главната боја на ранец е Црна.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Тоа има монтажни печатење панел на предната страна.Еколошки, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вашето семејство.МУЛТИ-ЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Совршен подарок идеја!Со широка палета на отпечатоци ќе се најдат насекаде, и сте сигурни да се најде вистинскиот дизајн за таа посебна личност!Нашите торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела. КАРАКТЕРИСТИКИ на мрежа надворешниот оддел за вода во шишиња + лаптоп/таблет сметководствена простор во внатрешноста кој одговара на 15" лаптопи + мал прегради во за телефони, пенкала, пари, картички и сл.Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да го користите овој кул daypack!Пешачење, велосипед вози, училиште, плажа, да се патува, патувања, забавни паркови, фестивали, концерти, плажа, Нема граници!Се тоа каде некогаш сакате.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мал Ранец Големина : 12 X 6 X 16.5 Инчен, Мала Тежина, Симпатична Ранец Чанта Е Направен Од ВисокоГустина Twill К�

Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник.Ви благодариме з�

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Структур

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Производителот гаранција може да не се применува.Две џебови.Лен внатре има ист печати на надвор.Едноста

Големина : 10.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на учили

1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Антикражба Патент Џеб, прилагодлив рам

Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одгов

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Тоа, исто така, може да се како совршено подарок за себе, љубовник, родители, деца, пријатели на Роденден /

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Постои Уво Тока На Лево И Десно Страни На Дното На Рака.Висок Капацитет За Складирање : Основен Патент Џе

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Ги исполнува носат на големината ограничувања за повеќето авиокомпании (19.5 H X 13 W X 10 D инчи).Голем Uzip бага�

Материјал : носатотпорни, најлон ткаенина + водоотпорен слој и mercerized памук обвивка.Капацитет : 60 L, може д�

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за

Материја : Употреба На ВисокоКвалитетна Памук Платно Е Силна И НосатОтпорни, Целиот Пакет Е Стилски И Св

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Големината на Патување Daypack е 12.ГАРАНЦИЈА : Ако Квалитетот е во Проблем, Можете да Ра

Капка мрежа шише за вода џебови.Лесно cinch отворањето со трајни cording ремени.Zippered надворешен џеб за вашиот

Scroll