Обновено
Ambesonne Акварел Ранец, Нежни Пролетта Цвеќиња, Трајни Сите Намена Торба

Ambesonne Акварел Ранец, Нежни Пролетта Цвеќиња, Трајни Сите Намена Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

МУЛТИ-ЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Со гордост дизајниран & печатени во САД.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер.Тоа има монтажни печатење панел на предната страна.ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Има рамо ремени и носат се справи & монтажни печатење панел.Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.Ранец со одличен дизајн, изработка поцелисходно користење надвор од просторот за поголем волумен.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател, внука, внук, внуци или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Како производители на дигитални печатени производи, ние ги следат тековните трендови и ќе ви ги претставам најновите топли модни производи.Боја во печати : Multicolor.Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да го користите овој кул daypack!Пешачење, велосипед вози, училиште, плажа, да се патува, патувања, забавни паркови, фестивали, концерти, плажа, Нема граници!Се тоа каде некогаш сакате.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.ЦЕЛОКУПНАТА МЕРЕЊА : 14"W x 18.Големината на сликата печатени е 10.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник.Ви благодариме з�

Разни Користење : Многу Погодни За Работа, Шопинг, Патувања, Итн.7",Што Е Доволно За Вашата Секојдневна Уп�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

Постои Уво Тока На Лево И Десно Страни На Дното На Рака.Висок Капацитет За Складирање : Основен Патент Џе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семе

Twill Ткаенина.Димензии : 16.1 H 12.4 x L x 5.1 W инчи за ранец,6.5 H 12.4 x L x 1.6 W инчи за crossbody торба .Тежина : 1.7 lb.Една посе�

Со класичен и софистициран дизајн, оваа Alessia Кожа Ранец од AV Римини колекција е толку модерен и извонред�

Непоместена лаптоп ракав.Одговара на повеќето 15" лаптоп компјутери.Поместена дното панел.Патент Затвор

Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодлив HeatDissipating Поместена Рамо, Рака.Ако Ранец Е Валкано, Ние Ви Препорачу

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

На рамо, рака, може да се прилагоди на должината, што го прави совршено се вклопува во вас тело форма и ко�

Тоа, исто така, може да се како совршено подарок за себе, љубовник, родители, деца, пријатели на Роденден /

Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за

Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Тоа има

Боја во печати : Бледо Жолта Бургундија.Големината на сликата печатени е 10 Печатени област е 10.Направени

Изненадени Roominess И Прегради : Голем Капацитет Главниот Џеб Со Компјутер Замрзнување И 4 Слот Џебови Внат�

Нашите прашка торба е пространа и тоа е дизајн за совршено да се одржи може да се одржи голем број на пре�

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

МАТЕРИЈАЛ : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Празна торба може да застане исправен и торба форма е

Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се.Ве молиме имајте на ум

Големина : 10.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на учили

Капка мрежа шише за вода џебови.Лесно cinch отворањето со трајни cording ремени.Zippered надворешен џеб за вашиот

Scroll