Обновено
Без чад Ashtray за Плевел, Автомобил Ashtray со Капак Мирис Доказ, од Нерѓосувачки Челик за производство на Цигари Пепел Послужавник за Надворешна Канцеларија за Домашна ?

Без чад Ashtray за Плевел, Автомобил Ashtray со Капак Мирис Доказ, од Нерѓосувачки Челик за производство на

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ– Нашиот автомобил ashtray е направен од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик, не ќе се скрши, едноставни и корисни.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА– купот калибар е 3 инчи, а висината е 4.2 инчен,ве Молиме да се измери вашиот автомобил чаша носителот пред купување, со цел да се вклопи совршено.ПРАВЕЦ на ДОКАЗ ДИЗАЈН– На инка во облик на капакот може да се спречи мирис од излегува.Можете исто така да се стави некои водата во ashtray, така што може да се стави надвор догорчињата повеќе побрзо.ШИРОК СПЕКТАР НА употреба– Не само што може да се користат за складирање на пепелта, но, исто така, лушпи, nutshells, и може да се користи како пен носителот без капак .Тоа може да се користи во автомобил, но, исто така, во дом, канцеларија или на отворено.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ– Три цигари сопствениците на rim.Капакот е лесно да се отвори или затвори.Едноставно измијте со вода за да се задржи ashtray чиста и уредна.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Димензии : Дијаметар : 3 инчи, Висина : 4.2 инчен. 1 Парчиња на Автомобил Ashtray.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 Здрав и стабилен база со антилизга тастатурата за да спречите случајно триење на дното, стабилна и inadver

Материјал : не ' рѓосувачки челик, пластика, бамбус ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте целосно задоволни �

Каналите се вклопуваат со цигари за да се спречи цигари од намалувањето во пепел или на маса.На ashtrays се д

СТП кожа.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет на стп кожа материјал,еднос�

Не користете четка.Бидејќи солта ја апсорбира дамка, најдобро е да боја и дамка со сол, наместо на детерг

По поставување на хартиена крпа, ние се стави малку вода во хартиена крпа, се сеќавам дека тоа мора да би�

Големина : 20 X5.5 CM.Боја : беж.Материјал : Керамички.Изглед дизајн : слонова коска порцелански материјали, в�

Модерната мермер со злато граница дизајн,убав украс за домот,градината,канцеларија,хотел,ресторан,днев

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

▲Карактеристики : сина земја стил, бронза ретро стил, богата текстура, не е лесно да дамка, не исчезнува,

За тој производ : црна Ashtray Уште се грижиш за срам на одење на патот и пушењето, сакајќи да ја фрлаат отпуш

➤ Премиум квалитет Windproof отворено ashtray е направен од тешкидолжност, висококвалитетни нерѓосувачки чел�

Вашето разбирање ќе биде прифатена.Се надеваме дека сите ќе купат производи што тие се задоволни.Одбие �

Нерѓосувачки Челик.Шест Цигара Почива за Пушење Погодност.Премиум Квалитет Бранеа Заврши Нерѓосувачки

4 Инчи Висина И 0.3 Инчи Дијаметар, 1.Лесно Да Се Чисти.Услуга:Ако Имате Било Какви Прашања Или Незадоволс�

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

Флексибилно ротира да се отвори и затвори за анти‑soot, три бразди на чад слот се дизајнирани според цига�

Суптилна изработка.Stoneware се користи како коските и злато се користи како кожата.Креативна форма, може да

Три бразди се дизајнирани според видот на цигари, која е погодно да се одржи и да може да се одржи на цига

СТП кожа.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет на стп кожа материјал,еднос�

Четири Цигара Почива за Пушење Погодност.Премиум Квалитет Бранеа Заврши Нерѓосувачки Челик Тело.Соврш�

Scroll