Обновено
Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Браун Бел Камен Пат Лесна Шема 66 X 72

Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Браун

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

Стандардна големина-60"(W)x72"(L)/66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат.Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати.Оваа шарени туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство.Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува со 12 Куки ★Стандардна големина-66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када ★Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат ★Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите ★Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати ★Овој колоритен туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство. ★Тоа е најдобар избор за да ги красат вашата бања,тоа може да светла добро расположение,исто така, може да му даде на овој објект децата,родители ,пријатели како подарок.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Со i Design од Inter Design, можете да #Live Simply секој ден.ЗАСИЛЕН КОПЧЕДУПКИ : 12 засилен копчедупки се погодни за S ку

Полиестер.Увезени.Производот Количина : 1 Компјутер, 12 Парчиња од Кука.Производ Материјал : Полиестер.Пр�

Полиестер.Увезени ⚓ Полиестер,Водоотпорен,Предиво Обоена.Машина За Миење ⚓ Врвот на Туш Завеса е 12 buttonh

Произведено во САД 12 копчето дупки за кука поставеност.Место чисти препорачува.Цветовите се совршен за

100% Полиестер ☆ 100% ПОЛИЕСТЕР ТКАЕНИНИ : Туш завеси се изработуваат од стручно избрани и темелно тестиран

100% Полиестер 108x71 инчи Полиестер Ткаенини.Производ Листа : Еден Туш завеса и 18 пластични куки.неисчезнув�

Сина Градина Блаженство Hummingbird Туш Завеса Со Шарени Цвеќиња Декоративни Пролет Бања Décor И Accent Description Bring

Полиестер.Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материјал за максимална боја v

100% Полиестер.Увезени.Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Aubery колекција ќе додадете со�

Полиестер.Направен во САД.Произведено во САД 12 копчето дупки за кука поставеност.Ако сакаш туш завеса ш�

100% Полиестер.Тип на производ : ЗАВЕСА.Пакет должина : 5.0 cm.Пакет ширина : 24.5 cm.Пакет висина : 28.1 cm.На Avanti Наш�

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме�

100% Полиестер.ДРЖИ ВОДА ВНАТРЕ НОВИ смола за премачкување технологија држи вода слајд исклучување на 96и

Миењето температура не треба да надминува 45 ℃.Материјал : ова туш завеса е направен од 100% висококвалите�

Произведено во САД 12 копчето дупки за кука поставеност.Место чисти препорачува.Осветлуваат вашиот дом,

Полиестер.Материјал : 100% Полиестер.Водоотпорен материјал, еколошки.Големина : 66" x 72"Инчи.Тоа има 12 инчи г�

ГОЛЕМИНА : 72 ИНЧИ ДОЛГО x 72 ИНЧИ ШИРОК; Направен од висококвалитет на полиестер ткаенини; Брзо сушење, Жив

Започнете со овие интересни и декоративни туш завеси и донесе себе сосема ново искуство.Ако сте љубител

Памук 75 инчи широка x 84 инчи долго, Наредени 100% Памук.Координирање на прозорец третмани и постелнината с�

Scroll