Обновено
BestCH 12V AC/DC Адаптер за Shure PS21US Напојување 200m FP22 FP33 Миксер PGX4 SLX4 Безжична ; Shure PGX4 Безжичен Приемник 12VDC Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач PSU

BestCH 12V AC/DC Адаптер за Shure PS21US Напојување 200m FP22 FP33 Миксер PGX4 SLX4 Безжична ; Shure PGX4 Безжичен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 127.92

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.Best CH 12 V AC / DC Адаптер За Shure PS21 US Напојување 200m FP22 FP33 Миксер PGX4 SLX4 Безжична ; Shure PGX4 Безжичен Приемник 12 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач ПСУ.Best CH 12 V AC / DC Адаптер За Shure PS21 US Напојување 200m FP22 FP33 Миксер PGX4 SLX4 Безжична ; Shure PGX4 Безжичен Приемник 12 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач ПСУ.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

8 како amperage не е принудна.Вграденво overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита.Должина на кабелот : 110cm (3.2

Оваа 5 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Arnova HNC050200 X ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светилка За Дел Бр : AC 230 Светилка Тип : Компатибилни.Номинална Моќност : 230 W.Светилка Состави : ФИТИЛ Само.

Универзална Влез : 100 / 220 V AC; Излез : 5 V DC 40 A.Широко се користи во Индустриска автоматизација, LED дисплеј, ви

Оваа 18 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Caline CP04 Педалата моќ.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид м

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

OCP : во Текот Тековната излез Заштита.Гаранција : 30 Дена За Враќање На Пари Вети 60 Дена Слободна Размена С�

✔БЕЗБЕДНОСТ : Снабдување со Извор на Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклуч

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC; Излез : наизменична СТРУЈА 6 V, 2 A;.УЛ

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GEM18 I18P1 J Ro HS : Да HTS : 8504409510 ECCN : EAR99 : 60 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : РегулиранП�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.SLLEAРешена да стане повеќето професионални продавница на жица и

Одличен квалитет сосема нов ac адаптер.Ова е моќен адаптер кој обезбедува доволно засилувачи за поддршк�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

42 A ( компатибилен : 1.42 А ) 32 W ~ 40 W ~ 48 W ~ 65 W / / 24" LG Electronics 24 M37 A 24 M37 D 24 M37 H 24 M37 HQ 24 M37 HБ 24 M37 DБ 24 M37 AB Дел Број : DA48 F1

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC; Излез : наизменична СТРУЈА 9 V, 2 A;.УЛ

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Компатибилен со : 880409 Dynacraft Улица Пулсот 6 V Quad Моќ.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC

ВИДИ СЛИКА ЗА СООДВЕТЕН МОДЕЛ#.КОМПАТИБИЛЕН со ЦРНА КОБРА HH50 WXST HH 50 WXST HH 50 WX ST рачни БЛАГАЈНИЧКИТЕ радио н

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GST40 A05P1 J Ro HS : Да HTS : 8504409510 COO : CN ECCN : EAR99 : 40 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : Регули

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

Компатибилен со : Nordic Track GX 4.6 Про NTEX76914 NTEX769140 Напојување.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квали�

ТМоќ Направени со Сосема нов, МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 19vdc ).Компатибилен со :

Scroll