Обновено
Skafe - Linha Natutrat (Oleos Capilares) - Oleo Де Linhaca 60 Ml - (Natutrat (Коса Масла) Прибирање - Ленено Масло 2.02 Fl Мл)

Skafe - Linha Natutrat (Oleos Capilares) - Oleo Де Linhaca 60 Ml - (Natutrat (Коса Масла) Прибирање - Ленено

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.28

Промовира Сјајот И Мекоста На Косата (Promove Brilho E Maciez Aos Cabelos ).Печати Кутикулите На Косата (Села Како Cutículas Не Cabelo).Natutrat S. O. S Ленено Масло помага во растењето на косата, оставајќи насоки сјајна и мека.Избегнувајте сплит завршува и чувајте ги кутикулите затворени.Неговата формула содржи 100% растително масло!-О Óleo де Linhaça Natutrat S. O. S ajuda не crescimento capilar, deixando os fios brilhosos e macios.Евита pontas duplas e mantém како cutículas fechadas.Ем sua fórmula contém Óleo 100% vegetal!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Шише Материјал : Чисто Стакло.Стил : Редовни Капа.Мириси > Масла > Тело Масла > Unisex Frankincense Миризливи Телото

Ние работиме со Директна Помош во нашата мисија да се промовира подобра здравјето на кожата околу свето

Лесен, нежна комбинација, која ја остава кожата со чувство свиленкаста и се напојуваат.Направени со орг�

Повеќето Познат Бренд 100% Чиста И Природни.Сертифициран Квалитет.ЛадноЦедените.Чистота Загарантирана.R

ПРИЈАТЕН МИРИС : Топол, сладок портокал, масло ќе ги разбуди вашите сетила додавање излив на сонце и вита

Ладноцедените.Маслото од јојоба е природна шминка смена, го стопи дури и водоотпорен маскара.ПРОМОВИРА

ЧУВСТВУВАМ ОДЛИЧНО ПОБРЗО : Истражување покажува магнезиум може да се олесни стрес, анксиозност, муску�

Ја ХРАНИ КОЖАТА : Калинка Лицето Нафта за жени остава кожата блескава, хранети, мека и здрава во потрага �

Tesori d'Oriente е специјална формула чисти и негува кожата длабоко.Оваа Туш Крем Масло се грижи за кожата дава�

Ние не користете било груби хемикалии, пестициди, или спојници, додека за производство на нашите произв�

Тип На Производ : Убавина.Објектот Пакет Димензија : 1.0 " L X1.5 "W X 4.5" H Точка Пакет Тежина : 0.5 кг.Земја На Поте

Тендер мирис, свежа арома помеѓу билка и цвет од чисто масло од лаванда.На масло се смета како "Кралица н�

Премиум Grapeseed Масло – можете да ја почуствувате разликата 100% Чиста Grapeseed Масло Серија Тестирани и Потвр

Шише Материјал : Чисто Стакло.Стил : Редовни Капа.Мириси > Масла > Тело Масла > Womens Turquoise Тип за Жените Парф

USP храна одделение Зеленчук Глицерин.Proundly направени во САД со квалитетот HDPE (BPA free) сад и resealable капак.КОЖА

Scroll