Обновено
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 13 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 13 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 291.60

Тоа Содржи 13 парчиња на ноктите и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и нога нега.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.Добредојдовте на нашата продавница!JASONWORKis сеопфатна дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.тоа се направи животот лесно.Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Добредојдовте да го купат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Стабилни Перформанси : површината на ноктите clipper тело е обложена со вода, која не е лесно да ' рѓа, отпоре

Искрена и чесна, исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четир�

Педикир алатки се сите спакувани во носење, што е погодно да носат или да го користите дома.2 инчи), ширин�

Рамна глава помине clippers, може да се помести напред и назад, продавница помине остатоци напред, чисти нок�

Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашио

Професионален маникир алатка поставите 16 во 1 Сите алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачк

Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие �

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

ноктите slicer.Ноктите машина.лажни ноктите машина.лажни нокти trimer.на доградба на акрилни нокти slicer.Нерѓос

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Име На Производ : Убавина Нокти Во Собата.Пакување големина : 7 X11c M.Производ материјал : јаглероден челик.

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти�

ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Т

Ергономски облик и не се лизга на зафат за безбедност и удобност.Максимална сечење сила со минимум прим�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Scroll