Обновено
Aain® Ротирачка Алатка Количка Кабинет Складирање лента со алатки Организатор на Машинство Со Фиока и Услуга Количка со Заклучување на Врвот, Црна

Aain® Ротирачка Алатка Количка Кабинет Складирање лента со алатки Организатор на Машинство Со Фиока и Услуга

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8304.48

На количката карактеристики на горниот оддел со копче за заклучување, Внесете систем на заклучување за да го задржи вашето алатки се обезбеди внатрешна фиока за заклучување на рачката, топката имајќи фиока слајдови, и Складирање фиока со страна рачка, софистициран изглед, погоден за работилница, гаража, магацин и повеќе.Димензии : 33.Ова е нашата услуга ротирачка алатка количка, кој е совршен за дома, гаража, магацин, итн.Алатката количката е направена од тешки челик, со три големи групи, мулти-складирање фиока, погодно приклучок за внесување на мали делови.99" 4pcs 360 степен ротација 5" гума рициново, 2 парчиња со заклучување Вчитување капацитет : 580lbs Материјали : челик, прав-слој заврши & третирани сврзувачки елементи се спротивстави на 'рѓа тежина : 97 LBS" Целата големина : 33.97" Средната фиока : 26.19", Повеќе со Големина на Фиоки : да се Чува алатки на различни големини уредни и организирани.Врвот фиока(2 парчиња) : 12.54" Дното фах : 30.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

▲ Најдобрите додатоци за светилка за осветлување, совршен натпревар и се погодни за различни декорациј

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

5 g Gross Тежина : околу 88 g Pattern : Панда / Лав / Крава / 4 D Elephant Packing Листа : 1* Црно Бела Сензорни Toy Note : Поради свет

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Сите батерии се CE / Ro HS / ISO9001 / FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 1500

Тоа лесно може да се притисне и задно по употребата за да зачувате простор во кујната.3cm7 L големина со ко�

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

Овој пропелер е погодна за чување облека, крпи, копчиња и други мали предмети, на состанокот на вашата ра

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во �

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Scroll