Обновено
Smart Watch случај Одлично за Garmin Vivoactive 3 Smart Watch Силикони Заштитни Случај (Боја : Сина, Сива)

Smart Watch случај Одлично за Garmin Vivoactive 3 Smart Watch Силикони Заштитни Случај (Боја : Сина, Сива)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 726.00

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни случај. 1. Материјал : TPU2. Отворете правилно, не влијаат врз клучните usage3. Мека и тешко да се deform4. Шупливи назад дизајн, немаат блок на срцето го оценувате сензор, не го блокира buttons5. 2mm повисока од бирање, ефективно избегнување на дневни судири и friction6. Лесен за инсталација и нема да го оштети вашиот watch7. Answer : ___________________________ Note : производот е само еден случај, не body1. Меки силиконски материјал може да се спречи опрема aging2. Издржливи и не е лесно да deformed3. Заштита на вашата опрема од секојдневните damage4. Лесно да се инсталира и remove5. Погоден за Garmin Vivoactive 3.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ФИТНЕС СПИЕЊЕ СЛЕДЕЊЕ.НА ЖИВОТНИОТ ВЕК НА БАТЕРИЈАТА НАДМИНУВА 8 ДЕНА.АПЛИКАЦИИ, МУЗИКА ИЗВЕСТУВАЊА.ОТЧ

Фитнес Статус : Шарени Екранот ќе ви овозможи да се види на време јасно дури и под сонцето.снимање на ваш�

Различни кул UI интерфејс може да биде вклучен, изберете стил ви се допаѓа.Поддршка на повеќе заеднички ј

Хибрид Smartwatches работа со i Phone1 и Android Телефони.Никогаш не треба полни, лесно да се промени монета мобилен б

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

✤100% сосема нов и висок квалитет.LED екран се користи за да се јасно да се прикаже времето броеви...

[МОЌНА ФУНКЦИЈА] : Паметни часовници со екран во боја поддршка за повици потсетување, SMS известувања push, д

Материјалот е без штета за човечка кожа и не е алергичен.Спецификација : Материјал : Силика Gel Size 1 : Прибл.

Бренд : Пи Kubao Item Бр : M4 Time на пазарот : 2019 Applicable платформа : Blackberry платформата, Windows Mobile платформа, Symbian плат�

Лебдечки точка работата на м4 е многу помоќен од mo алгоритам, и на потрошувачката на енергија на чип е по�

Погоден Само За Samsung Галакси A21s.Samsung Галакси A21s Тенок опремени дизајн со штанд.Лесни & Влијание заштита.С�

Црна Силикони рака.Нерѓосувачки челик случај, Црна dial.Кварц движење.Случај дијаметар : 35mm.Отпорен на вод

4 или над◆i OS барања : i OS 8.Овој паметен види го следи нашето здравје вредности [Камера функција] : Поддршк�

0 температурата на Телото monitoring Storing Движење Data Allден активност recordlncoming Повик Reminderlnformation Reminder Better Калори�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Можете да примате календари, text messages (текст пораки), call (повик сигнали и СНС (Facebook, Twitter,Whats App, Скопје, Instagram,

Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вкл�

1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екранот

Видете Повици & Пораки на Вашиот Зглоб Поддршка Bluetooth повик, Со овој фитнес тракер smartwatch, ти никогаш нема

Екран на допир, лесно за ракување.IP65 водоотпорен, погоден за повеќето прилики.Со слотот за SIM картичката,

) од паметен телефон, smart watch не почне да вибрира малку и ви овозможува да ги видите информациите на екран�

Редовен режим : pedometer, време 、датум и отчукувањата на срцето дисплеј, заштеда на енергија и око заштита н

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Scroll