Обновено
Decals Налепница Домашното Куче 3 X 2,1

Decals Налепница Домашното Куче 3 X 2,1

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 52.56

Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи. - Розова Боја.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (идентични).Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Трајност до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови.На налепница може да се примени за да не porous, мазни и чисти површини, како што се windows, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лап-топ компјутери, и др.Ако боја опција или големината не е достапна пратете ни порака и ние може да видиме дали можеме да се приспособат на вашето барање.Откако се применува, винил е пренослив, но не и за обновливи!.Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи. - Розова боја|| Еднаш decal се применува можете да очекувате долго-траен квалитет на било тешко мазна површина од внатре и од надвор.Најдобар пласман на стакло, метал и мазна пластика-тип на површини.Тоа не ќе се држи до силикон и може да биде тешко да се одржи на текстура предмети без истражување, техники. -Ние не сме одговорни за било decals, кои се уништени за време на спроведувањето на процесот. -6 Година Отворено Винил . -Водоотпорен. -Кога се применуваат decal на возило, ве молиме почекајте најмалку 48 часа пред миењето.||| **** Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА БОИТЕ МОЖАТ да се РАЗЛИКУВААТ врз ОСНОВА НА ЕКРАНОТ ГЛЕДАТЕ НА НИВ, јас го НАПРАВИТЕ МОЈОТ НАЈДОБАР ДА се ОБЕЗБЕДИ БОЈА ДИРЕКТНО ОД ИЗВОРОТ ДА СЕ онолку ТОЧНИ колку ШТО е МОЖНО **** Нова Налепница.Ние не чувајте налепници во парк.Ние се намали (или печатење & cut) секој налепница веднаш по ред е ставен.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

Тоа лесно може да се притисне и задно по употребата за да зачувате простор во кујната.3cm7 L големина со ко�

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Сите батерии се CE / Ro HS / ISO9001 / FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 1500

Scroll