Обновено
Chezi Платно Градите Пакет Една Торба

Chezi Платно Градите Пакет Една Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мала големина 5.9" x 2" x 8.7" или 15 x 5 x 22 cm.Топ патент затворање.Пред размавта џеб со магнет копче затворање и назад отвори џеб со велкро fastener.Внатрешни работи патент џеб.Прилагодливи рамо, рака.Специјален дизајн за телефон и слушалките со користење на страна.Тешки платно материјал, полиестер обвивка.Унисекс стил, сите натпревар.Совршен за патување, excercising, надвор случува..Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мала големина 5.9" x 2" x 8.7" или 15 x 5 x 22 cm Top патент затворање.Пред размавта џеб со магнет копче затворање и назад отвори џеб со велкро fastener.Внатрешни работи патент џеб.Прилагодливи рамо, рака.Специјален дизајн за телефон и слушалките со користење на side Heavy должност платно материјал, полиестер lining Unisex стил, сите натпревар.Совршен за патување, excercising, надвор случува.. Белешка + ве Молиме рака мие.Не машина за миење + Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот +, Бидејќи на различни мерни методи, податоците ќе има отстапување од 0.4"- 0.8"(1-2cm) + ве Молиме да не контактирате доколку постои било каков проблем, ние ќе ви одговори што набргу потоа.Ви благодариме!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа, исто така, може да се како совршено подарок за себе, љубовник, родители, деца, пријатели на Роденден /

Изненадени Roominess И Прегради : Голем Капацитет Главниот Џеб Со Компјутер Замрзнување И 4 Слот Џебови Внат�

Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за

Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Структур

Разни Користење : Многу Погодни За Работа, Шопинг, Патувања, Итн.7",Што Е Доволно За Вашата Секојдневна Уп�

Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Тоа има

Боја во печати : Бледо Жолта Бургундија.Големината на сликата печатени е 10 Печатени област е 10.Направени

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на раб�

Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се.Ве молиме имајте на ум

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Нашите прашка торба е пространа и тоа е дизајн за совршено да се одржи може да се одржи голем број на пре�

МАТЕРИЈАЛ : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Празна торба може да застане исправен и торба форма е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

МУЛТИЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Изменуваат, пер�

КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.Направени од супериор

1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Антикражба Патент Џеб, прилагодлив рам

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Постои Уво Тока На Лево И Десно Страни На Дното На Рака.Висок Капацитет За Складирање : Основен Патент Џе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Непоместена лаптоп ракав.Одговара на повеќето 15" лаптоп компјутери.Поместена дното панел.Патент Затвор

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

На рамо, рака, може да се прилагоди на должината, што го прави совршено се вклопува во вас тело форма и ко�

Капка мрежа шише за вода џебови.Лесно cinch отворањето со трајни cording ремени.Zippered надворешен џеб за вашиот

Scroll