Обновено
Одговара за Garmin Fenix 5X Случај, Шарени Силикони Заштитни Случај Браник Ракав Школка Рамка Заштитник Покрие Додатоци за Garmin 5X Smartwatch (Црна)

Одговара за Garmin Fenix 5X Случај, Шарени Силикони Заштитни Случај Браник Ракав Школка Рамка Заштитник Покрие

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 166.80

Совршен Заштитен : На Garmin Fenix 5 X заштитник случаи може да се покријат види четири агли и страни на вашиот види, да им понуди совршен заштитна за вас Garmin Fenix 5 X Нула-доказ, анти-судир.Го заштитува вашиот Garmin Fenix 5 X од удари и гребнатини.Висок Квалитет на Мека TPU Материјал : Garmin Fenix 5 X случај покрие не додадете многу масовно да се види и тоа е заштитена од сите страни.Точната дупка cutouts направи лесен пристап до сите копчиња.Не Треба да ги Тргнеме да ја Полните : Специјален Дизајн, вие не треба да ги тргнеме на Заштитник покрие случај кога го полните вашиот Garmin Fenix 5 X.Answer : ___________________________ Note : НИКОЈ ЕКРАН ЗАШТИТНИК.Овој случај само го покрива околу рабовите, а не со екран заштитник.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ-Секој производ квалитет квалификувани пред продавање, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со замена или враќање на средствата.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики : Материјал : Мека TPU Сосема Нов Висок Квалитет го Прават од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита за да се Спречи Гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн Овој Случај е направен од TPU, тоа е издржлива и Обезбедува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.Компатибилни Уреди : Одговара за Garmin Fenix 5 X Пакет вклучуваат : 1pcs Силикони Случај Покритие за Garmin Fenix 5 X.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПРИМЕНА : Специјално дизајнирани за Фосилни Жените Генералот 5 Julianna.ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ & НАДГРАДИ ЗАТВОРАЧ

100% Сосема нов и висок квалитет за Apple Види i Watch Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE.Екопријателски меки силиконски core + надво

38 / 40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна боја.Направени од вегетаријанск�

【Материјал】Дрво Види Рака е направен од природен дрвен материјал, таа ilooks Мода, Ретро Армија Воено Спо�

38 / 40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна боја.Направени од вегетаријанск�

ПРИМЕНА : Специјално дизајнирани за Фосилни Жените Генералот 5 Julianna.ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ & НАДГРАДИ ЗАТВОРАЧ

Премиум Материјал со Висок квалитет на меки силиконски со мазна завршница за да ги разгледаме, комфорни

● Добар материјал го прави види бенд имаат долг живот.Искрено се добредојдени вашата email.Тоа е одличен п

【Материјал】100% Вистински Кожа Бенд.Адаптери за заклучување на бендот цврсто и сигурно, не мора да се гр�

[Повеќе Стилски Модели Избори] го Персонализирате вашиот галаксија се види со овие слатки бендови да од

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно & Fitbit Смисла.Достапни се Вклопува зглоб големина од 5.3" 7.6".Н

Екстра види линкови compatiable за 22mm широк Yeejok нерѓосувачки челик enamled метал smart watch бендови.Важно : се Потврд�

Персоналните Вашиот Samsung Опрема S2 СМR720 / СМR730 smart watch со овој префинет замена на зглоб бенд.Answer : ________________

Исто така, може да биде пријатен дар за семејството и пријателите.Ве молиме изберете ја точната види мод

Компатибилен Модел : 38mm / 40mm, Apple се Види Серија 6 / SE / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 Уникатен Дизајн : Креативни Божиќ тема Божи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Scroll