Обновено
FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit-Luxe, Smart Watch Силикони Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток (190mm) 6

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit-Luxe, Smart Watch Силикони Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1423.20

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со оригиналот, стари, валкани, или оштетена една.Лесен за употреба, големина може да се прилагоди според обемот на зглобовите.Multicolor за да изберете боја на вашиот нараквица.Одлично за резервни ремени за поправка и надградба на вашиот smartwatch.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 7-15 дена да бидат испорачани .Забрзана Испорака обично трае 3-7 дена и исполнети од страна на курирската служба DHL.Најдобар Божиќ Подароци за Friends Suitable За Fitbit Luxe - Smart Watch Силикони Рака Спортски Види Рака(190mm) Опис на Производот : Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење Замени watchband со оригиналот, стари, валкани, или оштетен еден Лесен за користење, големина може да се прилагоди според обемот на врвката за околу Multicolor за да изберете боја на вашиот хривнија Одлична за резервни ремени за поправка и надградба на вашиот smartwatch Спецификации : Име на Производ : Види Бенд Материјал : Силикон Применливи модели : За Fitbit Luxe - Рака должина : околу 190 MM Пакет се Вклучени : 1 X Види Бенд Забелешка : види не се вклучени.Нема екран заштитник опфатени Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално.Сите слики ќе има некоја боја разлика под различни светлосни и екранот.Ве молиме да ми прости Поради пазарните промени и други фактори, фабрика може да се прилагоди своите производи.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

Сите батерии се CE / Ro HS / ISO9001 / FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 1500

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во �

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5...

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Scroll