Обновено
Mepra Fantasia Десерт Нож, 7-3/4-Инчен, Apple Зелена, Поставен на 12

Mepra Fantasia Десерт Нож, 7-3/4-Инчен, Apple Зелена, Поставен на 12

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 531.36

Fantasia десерт нож има совршена комбинација на бои и софистицираност.Направени од значително подебели од нерѓосувачки челик материјал.Смола на дршката е направено со висока отпорност на материјалот, што се чини како дрво, исто така, машина за миење садови безбедно.Вклучува 12 ножеви по поставите; достапен во apple зелена боја.Fantasia десерт нож има совршена комбинација на бои и софистицираност.Направени од значително подебели од нерѓосувачки челик материјал.Смола на дршката е направено со висока отпорност на материјалот, што се чини како дрво, исто така, машина за миење садови безбедно.Смола на дршката е збогатен со стаклени влакна.дури и по бројни текстови во машина за миење садови.Дршката костец се заварени со ултразвукови заварување процес.Вклучува 12 ножеви по собата.Достапни во apple зелена боја.Мерки 7-3/4-инчен должина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјалот е отпорен на оксидација, дамка и ' рѓа.ИТАЛИЈАНСКИОТ начин на ЖИВОТ : Фалсификувани со нерѓо�

MEPRA ОВОШЈЕ НОЖ : на Располагање во собата на 24, ова Овошје Нож е 20 Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирањ�

Тоа се користи од страна на хотелот и угостителството, како и.Приборот за јадење е идеално наменета за с�

Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.Тоа се користи од страна на ресторани, хотел�

Мали половината се справи со дизајн за да се бараат добри чувство на допир.Сребрениот карактеристики ог

Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.ВИСОКА ОТПОРН�

Производителот гаранција може да не се применува 18 / 0 Нерѓосувачки Челик.Вредност Прибор За Јадење, Сти�

Scroll