Обновено
Ambesonne Mandala Ранец, Инспирација, Трајни Сите Намена Торба

Ambesonne Mandala Ранец, Инспирација, Трајни Сите Намена Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Боја во печати : Црвена Земјата Жолта.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Големината на сликата печатени е 10.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер. КАРАКТЕРИСТИКИ на мрежа надворешниот оддел за вода во шишиња + лаптоп/таблет сметководствена простор во внатрешноста кој одговара на 15" лаптопи + мал прегради во за телефони, пенкала, пари, картички и сл.Ранец со одличен дизајн, изработка поцелисходно користење надвор од просторот за поголем волумен.Со гордост дизајниран & печатени во САД.ЦЕЛОКУПНАТА МЕРЕЊА : 14"W x 18.Еколошки, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вашето семејство.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Направени од супериорен полиестер платно, тоа е издржливи и долготрајни, исто така, светлината и компактен за вашиот удобно носење.Совршен подарок идеја!Со широка палета на отпечатоци ќе се најдат насекаде, и сте сигурни да се најде вистинскиот дизајн за таа посебна личност!Нашите торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.Разновиден.Како производители на дигитални печатени производи, ние ги следат тековните трендови и ќе ви ги претставам најновите топли модни производи.Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател, внука, внук, внуци или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични. Печатени област е 10.Тоа има монтажни печатење панел на предната страна.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Непоместена лаптоп ракав.Одговара на повеќето 15" лаптоп компјутери.Поместена дното панел.Патент Затвор

Нашите прашка торба е пространа и тоа е дизајн за совршено да се одржи може да се одржи голем број на пре�

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Разни Користење : Многу Погодни За Работа, Шопинг, Патувања, Итн.7",Што Е Доволно За Вашата Секојдневна Уп�

Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Структур

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.Направени од супериор

МАТЕРИЈАЛ : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Празна торба може да застане исправен и торба форма е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Ги исполнува носат на големината ограничувања за повеќето авиокомпании (19.5 H X 13 W X 10 D инчи).Голем Uzip бага�

МУЛТИЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Изменуваат, пер�

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Големината на Патување Daypack е 12.ГАРАНЦИЈА : Ако Квалитетот е во Проблем, Можете да Ра

Постои Уво Тока На Лево И Десно Страни На Дното На Рака.Висок Капацитет За Складирање : Основен Патент Џе

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Капка мрежа шише за вода џебови.Лесно cinch отворањето со трајни cording ремени.Zippered надворешен џеб за вашиот

Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се.Ве молиме имајте на ум

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на раб�

Боја во печати : Бледо Жолта Бургундија.Големината на сликата печатени е 10 Печатени област е 10.Направени

1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Антикражба Патент Џеб, прилагодлив рам

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одгов

Материјал : носатотпорни, најлон ткаенина + водоотпорен слој и mercerized памук обвивка.Капацитет : 60 L, може д�

Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за

Изненадени Roominess И Прегради : Голем Капацитет Главниот Џеб Со Компјутер Замрзнување И 4 Слот Џебови Внат�

Scroll