Обновено
Вратата Куки Бања Кујната Кабинет Лево Над Вратата Кука Облека Закачалка за Загреан Пешкир Радијатор Железнички Бања Кука Носителот Облека Шамија Закачалка (6 ПАР?

Вратата Куки Бања Кујната Кабинет Лево Над Вратата Кука Облека Закачалка за Загреан Пешкир Радијатор Железнички

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Една кука се состои од Хард Пластика-ПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да му одолее на ' рѓа и ерозија.Препорачуваме монтажа на цврсто дрво или дрвена површина.Виси во фиока лесно да се откажам на различни воздушни перници,крпи,пешкири, итн.Пластични вратата кука со брз уривање,чиста,удобен,практичен и преносни.Ова дома чување решение го прави одличен подарок за студентите кои живеат во домови,или за некој со мал стан или студио.Тоа веднаш се додава простор за складирање без преземањето премногу соба и го остава на објекти во приказот така што тие може брзо да се зграпчи што е можно тие се потребни.Заштеда на простор и забрза сушењето на мокри крпи,бањарки,долна облека и други делови од нашата гардероба.Еден куки овозможи бесплатно сместување на радијатор на различни нивоа на различни висини и произволни временски интервали.Спецификација : Материјал : ПП Боја : БЕЛА Димензии (H x D x Д) : 10cm x 6.5 см x 2.6 cm секој Тежина : 19.6 g секоја Забелешка : 1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2.Големина се мери со раце, не може да биде 0.2-0.5 cm отстапување 3. Ако било какви прашања за цел или пратката, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ве молиме целосно разбирање ние сме во различна временска зона.

Повеќе детали

Material:
PP
Color:
WHITE
Dimensions (H x D x W):
10cm x 6.5cm x 2.6cm each
Weight:
19.6g each
Note:
1:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.
2.Size is measured by hands, there may be 0.2-0.5cm deviation :
3. If any questions on order or shipment, please feel free to contact us at any time. We will respond you as soon as possible. Please fully understanding we are in different time zone. :

Слични производи во категоријата

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

Налепница големина е 3 X 1,6 Инчи Сива Боја За 75%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (ид

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

▲ Најдобрите додатоци за светилка за осветлување, совршен натпревар и се погодни за различни декорациј

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

Сите батерии се CE / Ro HS / ISO9001 / FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 1500

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; 2 парчиња уво пирсинг �

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со BMW X3 E83 1 / 20049 / 2006 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Оп�

На количката карактеристики на горниот оддел со копче за заклучување, Внесете систем на заклучување за

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

100% Памук 100% 4oz памук.Силни и издржливи.Овие се разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и �

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

Scroll