Обновено
Zonfer 12pcs Божиќ Лак Божиќ Венци Лакови Мини Елка Лакови Божиќ Декоративни Лакови Ткаенина Виси Украси Украси Нова Година Празнична

Zonfer 12pcs Божиќ Лак Божиќ Венци Лакови Мини Елка Лакови Божиќ Декоративни Лакови Ткаенина Виси Украси Украси

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 140.16

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН - Украсени со прстен ѕвона и црвена мали бери на центар, овие Божиќ лакови изгледа деликатна и посебни.И сјајни зелени листови ги направи повеќе око фаќање и уникатен.Виси нив на елката или на други места ви се допаѓа е добар избор.Применливи сцена : овие bowknot може да ги красат било каде ви се допаѓа како елка и повеќе.МАТЕРИЈАЛ - Овие елка лакови се направени од добри квалитетни Пвц собираат, со цврстата структура, нема лесно да се изгуби изгледа и форми, не-ткаени со мазна површина, која може да се користи за доста долго време.Обновливи : лесно да се размонтираат,добар квалитет, отпорни на чување, по Божиќ можете лесно да ги отстраните, чувајте ги за следниот пат.Широка Примена : костим за свадба партија украси елката toppers подарок завиткување, занаети, scrapbooks, цвет аранжман, цвет adornments, headbands, завеса јазол, garlands итн.Спецификација : Големина : 5.5 cm.Боја : како се покаже.Материјал : Пвц собираат.answer : ___________________________ note : 1.1 инчи = 2.54 см / 1cm = 10мм = 0.39 inches2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои грешки, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.3. Поради разликите помеѓу различните прикази, сликите може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Пакет Including12 Pcs *Божиќ bowkot.

Повеќе детали

Size:
5.5cm.
Colour:
as show.
Material:
Pvc flocking.
1.1 inches = 2.54cm / 1cm = 10mm = 0.39 inches :
2. Due to manual measurement, please allow some errors, please make sure you don't mind before bidding. :
3. Due to the differences between different displays, the pictures may not reflect the actual color of the product. :
Package Including :
12Pcs *Christmas bowkot :

Слични производи во категоријата

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со BMW X3 E83 1 / 20049 / 2006 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Оп�

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

Сите батерии се CE / Ro HS / ISO9001 / FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 1500

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5 П�

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

▲ Најдобрите додатоци за светилка за осветлување, совршен натпревар и се погодни за различни декорациј

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

Scroll