Обновено
Делфини Во Морето Печатени Прашка Торба Градите Ранец Унисекс Патна Торба Crossbody

Делфини Во Морето Печатени Прашка Торба Градите Ранец Унисекс Патна Торба Crossbody

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 671.52

Материјал : Се Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини,Висока Јачина Пом Лизгачот,Поместена Со Згусне Пена, Дише И Удобно.Совршена Големина : Делфини Во Морето Торба Големина Е За 7.5"X 3.25" X 15.25"(L*W*H),Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди По Волја,Па Лесно.Телефон,Паричник,Полнење Богатство,Шише За Вода,Чадор,Копчиња,Id Картички,Бизнис Bards,Стави Се Што Е Во Торба.Повеќенаменски Употреба : Безбедно Да Ги Зачувувате И Организирате Вашиот Мобилен Телефон,Таблет,Паричник,Копчиња,Id Картичка,Кредитна Картичка,И Други Мали Лични Предмети.Прилики : Единствена & Едноставен Стил,Практични Џеб Дизајн,Лесен,Тенок, Отворено,Бизнис,Училиште,Sportscamping,Качување,Велосипедизам,Одење,Да Патуваат,Да Работат И Сл.Користете Го Она Што Го Сакате.Совршен Подарок : Најдобриот Роденден,Денот На Благодарноста,Божиќ,Ноќта На Вештерките И Други Одмор Подарок За Вашите Пријатели,Колеги,Семејни,Љубовник.Уникатен Дизајн Е Најголемиот Момент Од Чантата!Име На Производ : Делфини Во Морето Slingshoulderbag Department : Мажи/Women Material : Солза-Доказ, Водоотпорен Полиестер.Големина На : Не Е За 7.5"X 3.25" X 15.25"(L*W*H)Прилики : Секојдневниот Живот/Outdoor Sports/Училиште/Travel/Бизнис.Појас Добра Прилагодливи Појас, На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Слободно.Совршена Големина За Сите Групи, Не Е Премногу Голем Уште Можат да Носат Сите Најважен Што Ви Треба.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме Овозможи 1-2cm Грешка при Мерење Затоа што Големината Се Мери Со Рака.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Капка мрежа шише за вода џебови.Лесно cinch отворањето со трајни cording ремени.Zippered надворешен џеб за вашиот

Производителот гаранција може да не се применува.Две џебови.Лен внатре има ист печати на надвор.Едноста

КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.Направени од супериор

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Боја во печати : Црвена Земјата Жолта.ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на п

Со класичен и софистициран дизајн, оваа Alessia Кожа Ранец од AV Римини колекција е толку модерен и извонред�

МАТЕРИЈАЛ : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Празна торба може да застане исправен и торба форма е

Тоа, исто така, може да се како совршено подарок за себе, љубовник, родители, деца, пријатели на Роденден /

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Голем Uzip багажстил пристап до главната преграда 30 L вкупниот волумен.Ги исполнува носат на големината о

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

Големина : 10.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на учили

Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 12cm е нормален феномен.Печати на вра�

Scroll