Обновено
35pcs Мини Дрво Мед Мечка Стапови за мед, сируп, меласа или било слатка течност. Овозможува оптимално издавање и drizzling на храна или пијалоци

35pcs Мини Дрво Мед Мечка Стапови за мед, сируп, меласа или било слатка течност. Овозможува оптимално издавање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76

35pcs Дрво Мед Мечка Стапчиња се направени од 100% природни дрво, храна-одделение безбедно, не-токсични, многу издржлив, лесен и едноставен за употреба.Жлебови за овие дрвени сок ,која е многу погодна за подигање на медот од теглата.дрво мед мечка стапови лесно фаќање слатка течности како што се drizzling мед, јавор сируп, blackstrap меласа, се стопи чоколадото, карамел и повеќе. 3 инчен совршена големина одговара за тегли мед во вашата кујна, на вечерата на маса, Таа е совршена алатка за уживање десерти.добро за пакување со вашиот дом изработени душо, свадба и партија услуги, и повеќе, дрвени мед стапови може да им се обезбеди со совршен одмор или роденден присутни.опис Убави мали димензии, тоа е одлично за свадба сувенири.Тоа беше големо за да одат withyou тегла мед бебе туш услуги совршен за мини тегли мед или мали оние со тесен врат Карактеристики Материјал : висок квалитет wood Size : 8cm/3inch Должина Пакет се Вклучени : 35 пакети Мед Мечка Стапчиња.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

20 PCS мини дрвени мед мечка, направен од висококвалитет дрво, хранаодделение и екопријателски [Најава]Рак

Мед мечка стап drizzle мед на вашите оброци совршено.Главата е празен, што е убав дизајн кој им овозможува н�

Материјал : висок квалитет на дрво, добар помошник за едноставен живот.Стил : Уникатен дизајн и лесен за �

Вклучени 10 парчиња Мини Дрвени Мед Мечка Стапови, погоден за тегла мед со 1 4 Ozs' капацитет.Дрво мед мечка

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте го нашиот прекрасната услуга на клиентите, тие ќе �

Премиум Материјал мед сок стапчиња се направени од високо квалитетна буковата и силикони, која е лесна

Scroll