Обновено
Фиока Рачки Се Повлече Круг Кристално Стакло Кабинет Копчиња Кујната Кабинет Рачка,Многу Растенија Розева Позадина

Фиока Рачки Се Повлече Круг Кристално Стакло Кабинет Копчиња Кујната Кабинет Рачка,Многу Растенија Розева Позадина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1317.60

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО/3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално стакло, моделот е во внатрешноста на стакло, и тоа има 3 D визуелни искуства.Дршката е изработен од пластика, мала тежина, не боли раката,и завртки се од нерѓосувачки челик,не е лесно да ' рѓа.Повод : на копчиња погодни за украсување кабинет, кујната кабинет, бања кабинет, биро фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, расадник и така натаму.Лесен за инсталација : Можете да ја завршите инсталацијата на се справува со вашето дете.Тоа е многу добра мебел измена активност за зголемување на родител-дете односи.Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО/3.5x2.8x1.7 CMThere се четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално стакло, моделот е во внатрешноста на стакло, и тоа има 3 D визуелни искуства.Дршката е изработен од пластика, мала тежина, не боли раката,и завртки се од нерѓосувачки челик,не е лесно да ' рѓа.Погоден За : Ова копчиња и ја повлекува не се погодни само за вашиот кабинети,плакар,ковчегот,фиоки,чевли кабинети,тоа исто така може да се користи како домашна декорација,виси на ѕидот.Карактеристики : Лесен за инсталирање, отстранување на завртки да се инсталира. 3 D стерео DIY дизајн, презентирање на три-димензионални убавина ,Кристално стакло кабинет Рачка, убава и издржливи, нема рѓа ,декорирате вашиот мебел, зголемување на семејството и топлината на заводот.Прилагодување : Можете да ни ги испратите вашите омилени слики, Ние ќе дизајн вашите омилени слики во производот.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

Одличен за реставрација проекти.Најдобар избор за додавање на уникатен античкиот изглед на вашиот дом.�

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

5 инчен), Дупка Растојание : 70cm(27 Тоа вклучува и комплетна инсталација фитинзи и е лесно да се инсталира...

Може да се користи на Античкиот Врати, Штала Врати, Гејтс, Гаража Врати, Дрвени Врати, Метални Порти, фран

Атарот Lockset Е Наменета За 1 3 / 4 Вратата Дебелина.Солидна Цинк Се Справи.Цинк.Од Името На Брендот : Едноста�

✎ ГОЛЕМИНА : 400mm / 600mm / 800mm (должина) ✎ Мултипримена : Не само една Врата се Справи, но Скалите Парапети, Каб

Ве Молиме имајте на ум : ▶Поради разликата на светлината и на екранот, ве Молиме оставете малку малку Хр�

Ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно и ви посакувам среќен шопинг!.Поради различни ком

Модел : Кожа сокриени тока.Материјал : цинк легура + кожа.Цинк легура + кожа дизајн, густа текстура и одлич

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

Scroll