Обновено
CYHO Преносни Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во Кујната;Туш кабина;Ресторан;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место, 120x80x50(MM), Портокал, 3 Парчиња Кујна Су

CYHO Преносни Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во Кујната;Туш кабина;Ресторан;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 186.00

Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Тоа е нежна и мека за мек сунѓер слој.Тоа може да се апсорбира брзо се должи на силната апсорпција на вода капацитет.Овој производ е удобно да се чувствуваат, која ги штити вашите раце и без повреда.Овој производ е подолг рок услуга живот се должи на добро затегнувачка еластичност.Применливи Прилики : Кујна;Туш кабина;Ресторан;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион;Чистење на Боја : Портокал Материјали : Дрво Облик : Cuboid Форма Вкупно Нето Тежина : 66(G) Должина : 120(MM) Ширина : 80(MM) Висина : 50(MM) Пакет се Вклучени : 3 парчиња Кујна Чистење Сунѓери Карактеристики : Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Тоа е нежна и мека за мек сунѓер слој.Тоа може да се апсорбира брзо се должи на силната апсорпција на вода капацитет.Овој производ е удобно да се чувствуваат, која ги штити вашите раце и без повреда.Овој производ е подолг рок услуга живот се должи на добро затегнувачка еластичност.Меморија сунѓерот не е лесно да се деформира за висока цврстина.Лесно да се чисти за својата богата со пенење.Тоа е безопасно да се статии, па може да се користи за чистење на кршливи предмети.Напомени : Избегнувајте чување на голема температура на животната средина.Чувајте го производот подалеку од деца и да се пази на исхрана случајно.Повеќе хигиенски за диференцирани употреба.Тоа треба да се сушат по користи,, кој им помага да ја прошири својата услуга време.Овој производ не е погодна за статии со парична казна чиста површина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мултифункционален Чистење Материјали Тоа не е само погодна за професионално чистење компании или рест

Одлична за чистење прозорци, прибор, автомобил или други деликатни површини.Обложени садови како што ор

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер �

Висок степен на сунѓери, многу удобно да се одржи и стисокот, и лесно да се исцедат од водата.Еден начин д

Обновливи и долготрајниовие крпи имаат висок квалитет на крои и засилен рабовите, па тие се издржливи и

✿【Сунѓерот четка главата】: На целулоза сунѓерот четка главата е нов тип на меѓународната чистење мат

Спецификација : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Димензии(прибл.Тоа е идеален за чистење н�

1 Природно немазна, извонредна деконтаминација способност, но мали работи во голема мера го подобри жив�

Се продаваат како 10 / Пакет.Одлично за средни должност чистење работни места.Високо conformable веб ламинатни

Pivoting се справи.Лесен Алуминиум бар.Contoured крајот капи.Одговара на сите Ettore столбови.Ettore е прозорец за мие�

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер �

Рефил за ВискиBrite Туш Scrubber.Ги отстранува сапун ѓубриња без гребење.Ненула чистење.Долготрајни.Не одгова

Брзо ги отстранува ' рѓа, бои, фабрика скала и облоги од метал.Висока јачина на влакно се противи chunking и в�

( (.Euisdan AA Челик Жица Кујна Јадење Тенџере Чистењето Чистење на Топката за Перење Алатка 10pcs Used за чистење

4.6" X 2.4" X 1.3" / 116mm X 60mm X 35mm СЕКОЈ , ВИСОКА ГУСТИНА, многу ИЗДРЖЛИВИ И ДОЛГОТРАЈНИ ( ТЕЖИНАТА Е 8.5 KG / МЕТАР КУБ

Сосема безбеден за чистење сè, од книга ги опфаќа компјутерски екрани.Вулканизирана природна гума не е �

На перење подлога има многу силен капацитет на апсорпција на вода, и тоа може да произведе богата пена к�

100% ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : На loofah влошки се направени од 100% природни loofah и памучна крпа материјали.Нетокси

Од парична казна до крупни, "Супер Големина" чистење влошки се справи со типичен чистење апликации.Се ко�

На обоена облека се рака обоена во Шведска користење GOTS бои кои ги исполнуваат Глобалната Органски Текс

Професионална e со тра голема премија сунѓерот за grouting и да се исчисти.Стандард сунѓерот и груба чистење

Тоа може да издржам подалеку скршени влакна на лицето или вратот ефикасно.Лесен за употреба и лесно да с

Scroll