Обновено
Difff Телефон Случај Јасно Транспарентен Солидна Боја Заштитен Тенок Тенка Кул Покрие Shockproof TPU 6.1 Компатибилен со Apple iPhone 13 Црна

Difff Телефон Случај Јасно Транспарентен Солидна Боја Заштитен Тенок Тенка Кул Покрие Shockproof TPU 6.1 Компатибилен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 144.00

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ - #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на оригиналниот убавината на вашиот iphone 13.КАКО ОРИГИНАЛНИ ДОДАТОЦИ - Од почетокот на дизајнот, што се смета за лесна безжично полнење.Одрекување : мобилен телефон не е вклучен. НАПРАВЕНИ ВО КОРЕЈА - #difff е телефон случај бренд во Кореја.Особено парична казна простори веднаш до копчиња овозможи непречен употреба на сите копчиња и пристаништа.Квалитетот е наш врвен приоритет.Микро dot моделот обложени грб го спречува дупка со на задната страна на телефонот. Со спектар на бои кои се вклопуваат добро со оригиналниот телефон боја, тоа го прави вашиот телефон повеќе колоритни и стилски.Купи со доверба.Со застана на работ дизајн целиот екран и камера, го заштитува вашиот телефон повеќе безбедно.ДОВОЛНО ЗАШТИТА - во Суштина тоа го заштитува вашиот телефон доволно со TPU материјал од гребнатини и капки.Безжични полнење е поддржан од 100% .Исто така, бидејќи на своја боја, yellowing никогаш не се случува.Нашите производи се различни од евтини решенија.Сите производи на #difff се дизајнирани, произведени во Јужна Кореја.Со оваа дупка со-Слободна Технологија, овозможува напуштање на оригинална убавина на iphone 13.Исто така, деформација превенција дизајн се применува за да се спречи деформација, дури и по подолга употреба.И поради карактеристика на TPU материјал, тоа е добра потпора да се одржи и да го користите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи Розова Боја.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

Налепница големина е 3 X 1,6 Инчи Сива Боја За 75%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (ид

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

На количката карактеристики на горниот оддел со копче за заклучување, Внесете систем на заклучување за

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

5 g Gross Тежина : околу 88 g Pattern : Панда / Лав / Крава / 4 D Elephant Packing Листа : 1* Црно Бела Сензорни Toy Note : Поради свет

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во �

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5...

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

Scroll