Обновено
Difff Телефон Случај Јасно Транспарентен Солидна Боја Заштитен Тенок Тенка Кул Покрие Shockproof TPU 6.1 Компатибилен со Apple iPhone 13 Јасна

Difff Телефон Случај Јасно Транспарентен Солидна Боја Заштитен Тенок Тенка Кул Покрие Shockproof TPU 6.1 Компатибилен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 120.00

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ - #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на оригиналниот убавината на вашиот iphone 13. Со кристално јасен случај, тоа го прави вашиот телефон е оригиналната боја на издвојува повеќе.ДОВОЛНО ЗАШТИТА - во Суштина тоа го заштитува вашиот телефон доволно со TPU материјал од гребнатини и капки.Со застана на работ дизајн целиот екран и камера, го заштитува вашиот телефон повеќе безбедно.Исто така, деформација превенција дизајн се применува за да се спречи деформација, дури и по подолга употреба.УДОБНО КОРИСТЕЊЕ Својата cutouts се усогласени совршено што го прави лесен за употреба и удобно.Особено парична казна простори веднаш до копчиња овозможи непречен употреба на сите копчиња и пристаништа.И поради карактеристика на TPU материјал, тоа е добра потпора да се одржи и да го користите.КАКО ОРИГИНАЛНИ ДОДАТОЦИ - Од почетокот на дизајнот, што се смета за лесна безжично полнење.Безжични полнење е поддржан од 100% .Микро dot моделот обложени грб го спречува дупка со на задната страна на телефонот.Со оваа дупка со-Слободна Технологија, овозможува напуштање на оригинална убавина на iphone 13. НАПРАВЕНИ ВО КОРЕЈА - #difff е телефон случај бренд во Кореја.Сите производи на #difff се дизајнирани, произведени во Јужна Кореја.Квалитетот е наш врвен приоритет.Нашите производи се различни од евтини решенија.Купи со доверба.Одрекување : мобилен телефон не е вклучен.Бојата на производи на компјутерските екрани насекаде може да се разликува поради боја поставката, осветлување, и на екранот пиксели квалитет.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН Украсени со прстен ѕвона и црвена мали бери на центар, овие Божиќ лакови изгледа делик

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

Сите батерии се CE / Ro HS / ISO9001 / FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 1500

100% Памук 100% 4oz памук.Силни и издржливи.Овие се разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и �

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

Scroll