Обновено
2.5 во SSD, Добра Компатибилност Цврста Состојба Диск ABS Школка Преносни за Складирање на Податоци за Бекап Датотеки(#4)

2.5 во SSD, Добра Компатибилност Цврста Состојба Диск ABS Школка Преносни за Складирање на Податоци за Бекап

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 943.20

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.Широк Апликации : Цврста состојба диск често се користат за складирање на резервни датотеки, филмови, музика, слики, софтвер, податоци, датотеки и слично. На цврста состојба диск поддршка за OS X/XPWin7/Win8/Win10/Linux и други оперативни системи.АБС Материјал : школка е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој е отпорен на компресија и се носат и може да се користи за долго време.5 во SSD : Лесен и пренослив 2.Добра Компатибилност : На цврста состојба диск поддршка за OS X, за XP, за Win7, за Win8, за Win10, за и други оперативни системи.5 во цврста состојба хард диск овозможува да се врши каде што сакате.Пакет Листа : 1 x Цврста Состојба Диск. Цврста состојба диск има стандарден 3. Лесен и пренослив 2.0 Читаат и Пишуваат Брзина : 60 GB напишете 150 M/S прочитајте 300М/S, 120 GB напишете 150 M/S прочитајте 300М/S, 240 GB напишете 200 M/S прочитајте 400 M/S, 480 GB напишете 200 M/S прочитајте 400 M/ S, 960 GB напишете 500 M/S прочитајте 500 M/SApplicable Систем : За OS X/XP/Win7/Win8/Win10/Linux Command Поддршка : За ТРИМ оневозможи избришете известување/ECC smart грешка correction Operating Потрошувачка на Енергија : 3 W-5 WApplication : Продавница за бекап датотеки, филмови, музика, слики, софтвер, податоци, датотеки и слично.0 Интерфејс : Цврста состојба диск има стандарден 3. Цврста состојба диск често се користат за складирање на резервни датотеки, филмови, музика, слики, софтвер, податоци, датотеки и слично.5 во цврста состојба хард диск овозможува да се врши каде што сакате. Школка е направен од високо‑квалитетна ABS материјал, кој е отпорен на компресија и се носат и може да се користи за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Цврста Состојба Disk Model : SSD H2 Material : ABSColor : Искачување жолто-green Interface : 3.

Повеќе детали

Item Type:
Solid State Disk
Model:
SSD H2
Material:
ABS
Color:
Gradient yellow-green
Interface:
3.0
Read and Write Speed:
60GB write 150M/S read 300M/S, 120GB write 150M/S read 300M/S, 240GB write 200M/S read 400M/S, 480GB write 200M/S read 400M/ S, 960GB write 500M/S read 500M/S
Applicable System:
For OS X/XP/Win7/Win8/Win10/Linux
Command Support:
For TRIM disable delete notification/ECC smart error correction
Operating Power Consumption:
3W-5W
Application:
Store backup files, movies, music, pictures, software, data, files, etc.
Package List:
1 x Solid State Disk :

Слични производи во категоријата

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

Тоа лесно може да се притисне и задно по употребата за да зачувате простор во кујната.3cm7 L големина со ко�

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН Украсени со прстен ѕвона и црвена мали бери на центар, овие Божиќ лакови изгледа делик

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

100% Памук 100% 4oz памук.Силни и издржливи.Овие се разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и �

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

▲ Најдобрите додатоци за светилка за осветлување, совршен натпревар и се погодни за различни декорациј

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5 П�

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи Розова Боја.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

На количката карактеристики на горниот оддел со копче за заклучување, Внесете систем на заклучување за

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; 2 парчиња уво пирсинг �

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

Scroll