Обновено
Сапун Јадење, Двоен Слој на Сапун на Носителот Големи Одвод Нерѓосувачки Челик Сапун Случај Сад со Одвод Послужавник за Бања, Сапун Saver, Када, Сунѓерот Носител (5.123.540

Сапун Јадење, Двоен Слој на Сапун на Носителот Големи Одвод Нерѓосувачки Челик Сапун Случај Сад со Одвод Послужавник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1166.40

ДОБРО НАПРАВИ : Својот уникатен и елегантен стил значи дека нема разлика каде ќе ја ставам, без оглед на она што декорации, тела или додатоци што ви треба, тоа ќе изгледа одлично.Направени од премија на 304 нерѓосувачки челик , анти- ' рѓа и издржливи.Нема да се земе простор, компатибилен со сапуни на различни форми и големини.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SOAP BOX : Ова сапун држач е погоден за туш соби, бањи, кади, countertops, кујни, итн.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand new
Material:
Stainless steel
Size:
Approx.13*9*1.5cm / 5.12*3.54*0.59in
Weight:
70g
Color:
As Shows in Pictures
Optional type:
Strip / Smile
Package List:
1* Soap Dish :
  :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Слични производи во категоријата

✔Необележани магија паста погодна за мазни ѕидови, плочки, од нерѓосувачки челик површина, огледало и д

Сапун јадење мерки 47 / 8 инчен (широк) x 27 / 8 инчен (длабоки) да одговара на вдлабнати сапун држачот.Изграде�

Име На Производ : Сапун Јадење.Боја : сина / портокал / сива.Материјал : ПП.Поле на примена : купатило, куј

Abalone Школки Стил, три боибела, сина, црна, сите тие се високо адаптибилен бои, без оглед на тоа каков вид н�

✨ ПАКЕТ СОДРЖИ 1 Сапун фах ПРОИЗВОД DIMENTIONS : Должина 11 Ширина 9 Висина 2.5 cm Приближно МАТЕРИЈАЛ Мермер О

Водоотпорен не 'Рѓосувачки челик и хром позлата гарантира дека објектот ќе не' рѓа, ги кородираат, или д�

Се зголеми работниот Век на Сапун : Нашата туш сапун сад има предности на 360° вентилација и склони дренаж

【Премиум Материјали и Дизајн】Овој сапун држачот е изработен од квалитетни polyresin,бел мермер се погледн�

Удобен и чисти оркестарот за бања и кујна употреба.Едноставен стил, модерен и великодушни.Со вшмукување

Додадете некои современи оркестарот на вашата бања или кујна потоне со овој метална жица сапун лентата

Боја : Светло Сиво.Стил : Пастирски.Материјал : Смола.Тема : Животни.Димензии : Должина е 21 CM,ширина е 33 CM,ви

ФАРМАЦЕВТ Е ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : Едноставно отстранување на врвот за да се пополни и рефил лосион или са

Едноставен стил, модерен и великодушни.Многу корисни Soapbox за семејна употреба.PP пластика, траен и еколош

Двоен Слој на Сапун Носителот има многу интегриран систем за дренажа дупки за да се спречи акумулација �

✅ Пакет вклучува 8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Лебди Сапун Јадење Flatback Ѕид Монтирани Бања Организато�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Креативен простор за заштеда на енергија дизајн.Диз�

, покрај практични функции, тие, исто така, може да се смета како убаво декорација на вашиот дом.Бања пода

По користење на сапун, ставете ја во сапун кутија директно, и тоа автоматски ќе се исцеди водата на површ

Со не се лизга дизајн,овој сапун сад во мијалникот нема да се лизга,и сапун не се лизга надвор од сапун са

Високо квалитетен материјал : Направен од премија на алуминиум, издржливи и здрав.ВежбаБесплатна инста�

ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да се укине : двојно селотејп што се предвидени прави голема моќ за да се поправи

Големина : Сапун јадење(Dxšxv) 11.5*9.5*1.5 cm / 4.5*3.7*0.6 инч.Пакет вклучувајќи : 2 парчиња дрво сапун јадења.Рачно из�

????КОМБИНАЦИЈА СПОЈУВАЊЕ : Ако купат две или повеќе, можете да ги поврзете заедно и да бидат посигурни...

Погоден за мазни површини, лесен за инсталација и употреба.Направени од високосила, висококвалитетни м�

Сапун сад се направени од издржлив нерѓосувачки челик, која може да се користи за долго време дури и во в

✨ ПАКЕТ СОДРЖИ 1 Сапун фах ПРОИЗВОД DIMENTIONS : Должина 10.5 Ширина 8 Висина 2.5 cm Приближно МАТЕРИЈАЛ Мермер �

Безбедни и НеТоксичнисапун saver е направен од нерѓосувачки челик Sи бела керамички.Тешки и трајни произв�

Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик SДвоен слој за дизајн, лесно да се чисти, др

Scroll