Обновено
valonic Краток Аудио Кабел | 7 инчен | 3,5 мм | ПОМОШЕН Кабелот за автомобил, ТВ или на Телефон | Машко на Машко | Црна

valonic Краток Аудио Кабел | 7 инчен | 3,5 мм | ПОМОШЕН Кабелот за автомобил, ТВ или на Телефон | Машко на Машко

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 141.12

МНОГУ КРАТКО : Поради многу краткото времетраење од 7 (вклучувајќи 3во кабел) може да се користат помошни кабел за да го поврзете уреди како што се слушалки, звучници или игри на компјутер без вишокот кабел многу погодно и уредно.КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : аудио кабелот има позлатени контакти и 3-пол конектори.Ова осигурува оптимален стерео звук искуство.ПРИМЕНА : : помошен кабелот е идеален за поврзување на вашиот конзоли како Прекинувач, Playstation или XBox на вашиот Hi Fi систем.ПОГОДЕН : За сите уреди, како што се splitter, микрофон или обични слушалки кои се опремени со 3,5 mm приклучок за штекер.ПОРТФОЛИО : исто Така достапни како 20 инчи кабел. 8" / 0.6 ft / 20cm должина.Машко на Машко : 3,5 мм аудио џек на секој крај (редовни аудио џек).Должина : од аудио џек совет за совет за 0,6 ft вклучувајќи го и џек.Кабел должина не вклучувајќи го аудио џек е прибл. 0.3 ft.Позлатени приклучоци за најдобри перформанси и долг живот.Паметен телефон, MP3 плеер, таблета или многу повеќе > за вашиот автомобил радија ПОМОШЕН или ЛИНИЈА-ВО пристаништето.Паметен телефон, MP3 плеер, таблета или многу повеќе > за да вашиот Hi Fi Стерео Систем, активни звучници или преносни јазик.Лаптоп, компјутер или таблет > за да вашиот Hi Fi Стерео Систем, активни звучници или преносни јазик.Било кој уред опремен со стандарден 3.5 мм аудио џек или ПОМОШЕН во пристаништето.мали.светлина.злато позлатен контакти.корисно за на пат или во автомобил.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

☛【СЛУШАЛКИ Y SPLITTER 】 Mokfon еден 3.5 mm 3пол машки џек комбо приклучок за слушалки / микрофон приклучок во 2 x 3,

Злато Позлатен Засилен Машки Plug Испорачува Preimum Квалитет на Звукот со Minnimal Interferance.5% Бакар Спирална Плет

Аудио Споделување : splitter овозможува двојно слушалки, звучници поврзани со повеќето уреди со 3.5 мм помошн

кислородfree) бакарна материјал, за да се осигура дека на аудио сигнал на пренос за да се постигне без загу

【НАМАЛУВАЊЕ на СИГНАЛ ЗАГУБА】Беспрекорно пренесува стерео аудио за висок квалитет на звук додека обе�

Димензии : Должина : 1m, 2m,3m.Боја : црна, сребрена.Жица материјал : Алуминиум / Core материјал : гол бакарна жи�

【Plug and Play】 : Функција брз одговор и тесна врска меѓу 3,5 мм порта и 6.35 mm порта.Ве молиме имајте во предвид :

3.5 mm Машки 3 пол до 2,5 mm Машки 3 Pole Рекорд Автомобил помошен Аудио Кабелот приклучок за слушалки поврзете К

1.Конектор :Микро USB 3,5 мм,машки да се машки ,Стерео Аудио Автомобил ПОМОШЕН Кабел за S2 S3 i9300 i9100 i9220; не се к

Оваа МОНО кабел НЕ е погоден за СТЕРЕО (лево / десно) каналот аудио главата телефон го користите.Поддршка

Замена на старите, скршени или оштетени аудио кабел со оваа аудио кабел.На звучна картичка кабел се кори

5 mm 4Пол Машки да Famale Најлон Плетенка Продолжување Аудио cord Wide Compatibilityaux продолжување мозок е компатибиле

Никелобложено REAN приклучоци за ефикасен пренос на сигнал и супериорен издржливост 24 AWG КислородБесплат

26 AWG проводници со бакарна плетенка оклопна 1 / 4" TRS машки приклучокот на едниот и на два бојакодирани 1 / 4"

Приклучокот со злато позлата третман, не е лесно да се оксидација, добар контакт.Диригент на OFC без кисло

Универзален : Игра аудио од кој било телефон, таблета, i Pod, лаптоп или други медиумииграње уред на вашиот

1 Моно TS микрофон кабел, го користите овој пригоден адаптер кабел за да го поврзете вашиот студио или во �

Универзален : Игра аудио од кој било телефон, таблета, i Pod, лаптоп или други медиумииграње уред на вашиот

35 mm (1 / 4 инчи) стерео машки jack Connector б : 3.Можете да ги користите 3.Чиста позлатени бакар минимизира сигнал н

Совршена замена 3,5 мм женски џек конектор да гола жица аудио кабел за ислужени или скршени слушалки слуш

Надгради Слушалки Кабел користи внатрешен емајлирани бакар и мека надворешниот материјал (TPE), има добр�

Професионален : Професионален кабел, со висока дефиниција стерео стабилен пренос, да ви донесе исклучит

Функција : Поврзете го вашиот MP3, лаптоп или сличен уред со миксер, домашен театар опрема, и засилувач.При

Оваа аудио splitter продолжување кабел е опремен со премиум метал домување, и голите бакар проводници за да

Флексибилни & Преносни : Функции, носатотпорни, и метежотслободен најлон плетенка јакна за да го направи

Scroll