Обновено
Ambesonne Мрзливост Ранец, Различни Поставени Животни, Трајни Сите Намена Торба

Ambesonne Мрзливост Ранец, Различни Поставени Животни, Трајни Сите Намена Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да го користите овој кул daypack!Пешачење, велосипед вози, училиште, плажа, да се патува, патувања, забавни паркови, фестивали, концерти, плажа, Нема граници!Се тоа каде некогаш сакате.Тоа има монтажни печатење панел на предната страна. КАРАКТЕРИСТИКИ на мрежа надворешниот оддел за вода во шишиња + лаптоп/таблет сметководствена простор во внатрешноста кој одговара на 15" лаптопи + мал прегради во за телефони, пенкала, пари, картички и сл. Печатени област е 10.Совршен подарок идеја!Со широка палета на отпечатоци ќе се најдат насекаде, и сте сигурни да се најде вистинскиот дизајн за таа посебна личност!Нашите торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Има рамо ремени и носат се справи & монтажни печатење панел.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Разновиден.Главната боја на ранец е Црна.Еколошки, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вашето семејство.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.Боја во печати : Бледо Кафеава Зелена.Направени од супериорен полиестер платно, тоа е издржливи и долготрајни, исто така, светлината и компактен за вашиот удобно носење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

МУЛТИЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Изменуваат, пер�

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одгов

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Големината на Патување Daypack е 12.ГАРАНЦИЈА : Ако Квалитетот е во Проблем, Можете да Ра

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : носатотпорни, најлон ткаенина + водоотпорен слој и mercerized памук обвивка.Капацитет : 60 L, може д�

Боја во печати : Бледо Жолта Бургундија.Големината на сликата печатени е 10 Печатени област е 10.Направени

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 12cm е нормален феномен.Печати на вра�

На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерск�

Тоа, исто така, може да се како совршено подарок за себе, љубовник, родители, деца, пријатели на Роденден /

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Непоместена лаптоп ракав.Одговара на повеќето 15" лаптоп компјутери.Поместена дното панел.Патент Затвор

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за

Нашите прашка торба е пространа и тоа е дизајн за совршено да се одржи може да се одржи голем број на пре�

Изненадени Roominess И Прегради : Голем Капацитет Главниот Џеб Со Компјутер Замрзнување И 4 Слот Џебови Внат�

Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Структур

Со класичен и софистициран дизајн, оваа Alessia Кожа Ранец од AV Римини колекција е толку модерен и извонред�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодлив HeatDissipating Поместена Рамо, Рака.Ако Ранец Е Валкано, Ние Ви Препорачу

Разни Користење : Многу Погодни За Работа, Шопинг, Патувања, Итн.7",Што Е Доволно За Вашата Секојдневна Уп�

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

【Големина】 : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive п�

Scroll