Обновено
Manitowoc Пијалаци 516-09 Санитарни Моделирани Рачката

Manitowoc Пијалаци 516-09 Санитарни Моделирани Рачката

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.28

Вистински ОЕМ замена дел.Manitowoc Пијалаци е лидер во Комерцијални пијалаци и услуги индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Manitowoc Пијалаци 516-09 санитарни моделирани Лост.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински ОЕМ замена дел.Manitowoc Пијалаци е лидер во Комерцијални пијалаци и услуги индустрија.Користете

Вистински ОЕМ замена дел.Scotsman Мраз Машини, еден WarburgIncбренд, имаат историја на доследна иновации во мраз

Brand New Неискористени Делови.Тоа е високо квалитетна замена дел.Заштедите Пари И Време, Тоа ви помага да с

Brand New Неискористени Делови.Тоа е високо квалитетна замена дел.Заштедите Пари И Време, Тоа ви помага да с

Пакет Димензии : 14.7 cms (L) × 21.6 cms (W) x 31.0 cms (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

Пакет Димензии : 120.396 H x 2.794 L x 6.858 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.363 килограми.Земја на Потекло : сад.Единица �

Опремен со моќен компресор да се направи мраз.Мразот на одлуки време и дебелината на коцки мраз може да �

Нови нивоа на Перформанси Изложен просек од 5% пониска потрошувачка на енергија и 22% намалување во конде

Гаранција& Пратката ние снабдување 12months гаранција ▶Се Обрне Внимание : 1.Ние гарантираме машина 100% лесе�

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 4.01 "L X 6.01" W X 8.01 " H Точка Пакет Тежина :

Пакет Димензии : 7 L x 24 H x 6 W (инчи).Пакет Тежина : 1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : 2 A519203 Hoshizaki 2 A519203 Вр�

Brand New Неискористени Делови.Тоа е високо квалитетна замена дел.Заштедите Пари И Време, Тоа ви помага да с

Вистински ОЕМ замена дел.Manitowoc Пијалаци е лидер во комерцијални пијалаци и услуги индустрија.Користете

Коцка Мраз Создателот, гурманските коцкастил, undercounter, воздушно ладење, автономни кондензаторот, околу 99

Brand New Неискористени Делови.Тоа е високо квалитетна замена дел.Заштедите Пари И Време, Тоа ви помага да с

Усвојување на 420 D оксфорд ткаенина и СТП слој ткаенина, антиУВ, dustproof, водоотпорна и водоотпорен.Кога пок

Вистински ОЕМ замена дел.Hoshizaki е посветена на развој на оригинални производи кои носат комфор и удобнос�

Замена За Manitowoc вода вентил за модели IY0304 A IY0305 W IY0306 A IY0306 W IY0324 A IY0325 W се вклопува IY0305 W IY0524 A IY0525 W...

Обезбеди 24 часа на програм за превентивно одржување и дијагностички повратни информации за проблеми со

Енергија и вода ефикасност : Користи значително помалку вода и енергија од други коцка мраз машини, надм

КОМЕРЦИЈАЛНИ МРАЗ МАШИНА : Земете на работа надвор од правење мраз со нашите 350lbs модуларен машина за пра

Нео нуди напредлизгачки складирање бин им овозможува полесен, побрз пристап до ладење компоненти, без д

Дигитални екранот, резервација на мерењето, кондензација мраз 10 минути брзина мраз, дебелината може да �

Бин Адаптер за Полнење за 22" Индиго, Индиго NXT, RFF, RNF мраз машини за 30" БСерија за Отпадоци, Д400, Д570 за Отпад�

Лесен пристап врата, слајдови копија и надвор од патот.Висок капацитет лагери за зголемена сигурност.Вк

Самостојна мраз maker може да се инсталира лесно каде било во вашата домашна, провизии или ресторан.Бара в�

Scroll