Обновено
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 13 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 13 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 291.60

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Добредојдовте на нашата продавница!JASONWORKis сеопфатна дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кука Налепница Жица Ingrown Нога Ноктот Корекција Капчиња Педикир Спроведување.Направени од хируршки нерѓ

Добредојдовте да го купат.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки ч

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Професионален маникир алатка поставите 16 во 1 Сите алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачк

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Идеален за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, стари лица.100% з

Стабилни Перформанси : површината на ноктите clipper тело е обложена со вода, која не е лесно да ' рѓа, отпоре

Педикир алатки се сите спакувани во носење, што е погодно да носат или да го користите дома.2 инчи), ширин�

ноктите slicer.Ноктите машина.лажни ноктите машина.лажни нокти trimer.на доградба на акрилни нокти slicer.Нерѓос

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Така што секоја алатка може да ги извршуваат своите најдобри и ви трае со години.Маникир поставена доаѓ�

Тоа Содржи 11 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и но

100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе�

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право�

【Помине Clipper Поставите】 Нокти Clipper Сет содржи ноктот и ноктот clippers, мали ноктот clipper да се вклопи во ваш�

Нерѓосувачки челик се користи, овој маникир поставена е издржлив од исклучително направена.Леснозафат

Ноктите Clippers Сет : На Clipper Сет содржи ноктот clipper и ноктот clipper, мали помине clipper одговара на вашиот нокт и �

Scroll