Обновено
Професионални Ултра SanDisk 64GB MicroSDXC Картичка за Барнс & Нобл ЈАДЕЊЕ HD+ е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless снимањето! Вклучува Стандардната SD Адаптер. (UHS-1

Професионални Ултра SanDisk 64GB MicroSDXC Картичка за Барнс & Нобл ЈАДЕЊЕ HD+ е прилагодено форматирана за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Оваа San Disk Micro SDXC картичка е специјално дизајниран за вашиот & Нобл ЈАДЕЊЕ HD+!.Споделување вашите содржини збирки со пријателите, семејството и колегите лесно.San Disks отстранлив складирање решение специјално дизајнирани за мобилни телефони со проширување слотови.Нејзините ултра-мали димензии троши многу малку енергија од вашиот мобилен телефон, да ви даде подолг век на батеријата на вашиот телефон.Сега можете веднаш да преместите слики помеѓу повеќе уреди за споделување и печатење со користење на оваа карта, како и.Професионални Ултра San Disk 64 GB Micro SDXC Картичка за Барнс & Нобл ЈАДЕЊЕ HD+ е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Капацитет на складирање : 64 GB.Максимална Прочитајте Брзина : 170 MB / s.Максимална Пишување Брзина : 90 MB / s.Брз

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Realme 5 за

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за LG Вино III паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Фор�

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали�

Овие картички доаѓаат со 1 година гаранција – ние ќе го замени неисправни картички со нова картичка до 1

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 1 TB за BLU Животот 8 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Фо

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала �

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Celkon Кампусот Премие�

Пакетот вклучува (1) 32 GB San Disk micro SD картичка (Модел : SDSQUAR032 GGN6 MN) и (1) Сè, Но Stromboli (TM) Микро Картичка Читателот

Сите права се задржани.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова ба

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова бара компатибилни уреди �

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Диз

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG TP450 паметен Телефо�

Врз основа на внатрешни тестирање.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи ваш�

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив раб

Scroll