Обновено
Canon PowerShot SD3500IS 14.1 MP Дигитална Камера со 3,5-Инчен Допир LCD Панел и 5x Ултра Широк Агол Оптички Стабилизираната Слика Зум (Сребро)

Canon PowerShot SD3500IS 14.1 MP Дигитална Камера со 3,5-Инчен Допир LCD Панел и 5x Ултра Широк Агол Оптички

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5400.00

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во убава висока дефиниција (1280 x 720 пиксели).Од Производителот на Допир.4-инчен отпечатоци Со 14.Fisheye Ефект користи барел дисторзија да искриват сликата околу центарот, давајќи им посебна кривина ефект на фотографијата.Тоа е релаксирачки и ги задоволува начин да се пука, бидејќи вие не може целосно да се концентрира на вашата предмет знаејќи дека камерата има технички детали покриени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со ори

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во �

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна рабо�

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

Налепница големина е 3 X 1,6 Инчи Сива Боја За 75%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (ид

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН Украсени со прстен ѕвона и црвена мали бери на центар, овие Божиќ лакови изгледа делик

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

Налепница големина е 3 X 1,9 Инчи Сива Боја 50%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

Scroll