Обновено
Griddle Додатоци, Анти-Контролирани Дрвена Рачка Дизајн Скара Рамен Шпатула од не ' Рѓосувачки Челик, Метални Шпатула за Кујна Производство на Железна Плоча Горење Ска

Griddle Додатоци, Анти-Контролирани Дрвена Рачка Дизајн Скара Рамен Шпатула од не ' Рѓосувачки Челик, Метални

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 614.40

[Одличен Квалитет ] : Скара squeegee е направен од дебела нерѓосувачки челик, продолжување на работниот век, силна структура, не е лесно да ' рѓа. [Навалите Метален Нож] : Скара рамен шпатула ергономски и удобно дрвена рачка безбедно riveted.Станот шпатула и нерѓосувачки челик тарнер се многу добро избалансирани. [Цврст Стисок] : Метал шпатула ергономски и удобно дрвена рачка Безбедно Riveted.Станот Шпатула И Нерѓосувачки Челик Тарнер Се Многу Добро Избалансирани. [Широка Употреба] : Леано железо griddle додатоци arefs и пекарите во ресторани и храна продавници, како и на griddle скара додатоци поставите за вашиот дом кујна или двор скара. [Професионални и Лични Подароци] : Скара лопата Собата е омилен на рестораните, продавниците за храна или угостителство сала готвачи.Тоа е совршен подарок за татко, сопруг, пријател и скара љубовници.Големина на : Големи : 10cm * 20cm Медиум : 7.5 cm * 20cm Мал : 9cm * 20cm Material : Нерѓосувачки steel Weight : 0.38 кг.Боја : silver Packing листа : 1 * Скара Рамен Шпатула.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★Материјал : nonstick обложени внатрешна тенџере, загрева дното плоча, лепи, лесен за чистење, не се деформи�

Најлон изградба.Се справи во средината.Четвртиот 1 / 4 Големина.Димензии : 105 / 6" долго x 65 / 16" широк.NSF навед�

★Материјал : нестап слој внатрешна тенџере, греење дното плоча, дебел материјал, лепи, униформа отпорно�

Непречено заоблени дизајн спречува прашината акумулација и е лесно да се чисти.Стандардната големина е

★Материјал : nonstick обложени внатрешна тенџере, загрева дното плоча, лепи, лесен за чистење, не се деформи�

НОВА ФАБРИКА КУЛТУРА GROWNEER Нето Чаши промовира поефикасна растителни раст преку аерација.ОНА што ЌЕ ДОБ

★Користење на црното злато нестап внатрешен резервоар, греење шасија, подебел материјал, отпорност на �

ELEGANI Садови за Полнење за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето;.Сезонски Повремени �

Идеален Displayer за Вашите Растенија.Убаво стаклен со атрактивна боја, на зелена колонист садови се помогн�

Приближните Димензии (во инчи) Ширина 2.75 Инчи, на Висина 2.17 Инч.Совршено се прикажува во живо potted растен�

Стандардната големина е лесно да го инсталирате на ѕид, мрежа, кои ги покриваат повеќе ѕид несовршеност�

Тестото Пан Покритие За Тесто Пан е одличен прилог на пекари, пицерии и друга храна услуга објекти.Дизај

Автобус Возачи Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.ПОДГОТВЕНИ ЗА УПОТРЕБА : Вакуум изолирани г�

Секое тесто кеси направени од јак, густа пластика кои можат да го издржат моќен истиснување.Идеален за д

Растенија не се вклучени.Керамички материјал, раканасликани и стаклен, облик е жив.Цвет тенџере големин

INNOCHEER Игра Кујна Додатоци Поставите ви дава повеќе избори : Сечење на Пица, Домати, Јагода, Патлиџани, Чил

Вклучува 2 Гроздобер ноќта на Вештерките Пластични Правоаголна Tablecovers во пакет.Секој Ретро ноќта на Веш�

Повеќенаменски Јајце Тарнер Фах : Ова јајце тарнер може да се одржи 50 јајца или 80 птичји јајца, што го пра

★Материјал : nonstick обложени внатрешна тенџере, загрева дното плоча, лепи, лесен за чистење, не се деформи�

2 Боја на Рачка Служат Маша Пластика и Нерѓосувачки 12" долго.Црна се справи со тонг има повлече табот зак�

★ Материјал : црна кристал лагер, firewood ориз, 5слој композитни умрефрлија саќе нестап лагер ★Со steamer, може

★Користење на црното злато нестап внатрешен резервоар, загрева шасија, дебел материјал, корозијаотпор�

Scroll