Обновено
5Pcs Сосема Нов AON6508

5Pcs Сосема Нов AON6508

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 124.80

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоненти поле.Ние имаме повеќе од 200,000 линии во акции, и тие може да бидат испратени во 1 до 3 работни дена.Ние нудиме професионална пакет на услуги за клиенти.Ни даде шанса, ќе го познававте и чипс портата е најдобро one-stop извор.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и им даде на вашиот satified одговор.Q&A 1. Можеме да се добие одобрението за промет на големо цена ?Ако сте бизнис купувачот и треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас со трговија на големо цена. 2. Дали ви наплаќаат било хендл такси?Не хендл такси или какви било други надоместоци ќе бидат наплатени. 3. Дали постојат било какви дополнителни даночни ?Купувачи можеби ќе треба да плаќаат увоз доход.Ако ви се допаѓа, ве молиме, известете нè да се изјасни мала вредност за сопствени грешки. 4. Јас треба предмети кои не се наоѓаат во вашата продавница, јас може да ви испрати RFQ е?Да, можете да ни испратите RFQ е преку порака.Ние се одржи на повеќе од 200,000 линии и повеќето линии не се котирани на.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Mfr : ЗА Phlx.Серија : .Пакет : Цевка.Дел Статус : Застарен.FET Тип : NКанал.NКанал 7.1 A (Тц) 35 W (Тц) Преку Дупка ЗА 2

Mfr : Vishay Siliconix.Серија : ЕЛ.Пакет : Цевка.Дел Статус : Застарен.FET Тип : NКанал.NКанал 21 A (Тц) 208 W (Тц) Преку Дуп

NКанал 1.6 A (Tc) За 2,5 W (Та), 30 W (Тц) Преку Дупка IPAKProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички

Случаен испратите дел број.Компатибилен P / N : IRF5210 IRF5210 PBF IRF5210 LPBFDescription : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок К�

Mfr : Infineon Технологии.Серија : *.Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Спецификации : Mfr : Infineon Technologies Series : *П�

Ултра Ниско Ниво На Отпор.Напредни Процес Технологија.Динамичен dv / dt Оценка.Брзо Префрлување.Леснотија

Mfr : Ферчајлд Phlx.Серија : QFET.Пакет : Цевка.Дел Статус : Застарен.FET Тип : NКанал.NКанал 5 A (Тц) 73 W (Тц) Преку Д�

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Име На Производ : Силикон Транзистори;Модел Бр : BT138600 F;Монтирани Тип : Преку Дупка.ФИРМИ Onдржава Тековни :

Channel Type : PКанал.Voltage Drainto Source : 70 V Мозоциsource On ResistanceMax : 0.16 Ω.Qg Gate Charge : 18 координатор.Rated Power Dissipation(P) : 2 W PКанал

Collectoremitter VoltageMax : 600 V Collector Current25 C : 25 А Power Dissipation AmbientMax : 80 W Свиокon TimeОколија(тон) : 18.5 ns.Свиокoff TimeОколија(toff)

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Mfr : NXP САД Inc.Серија : Trench MOS.Пакет : Цевка.Дел Статус : Застарен.FET Тип : NКанал.NКанал 75 A (Тц) 157 W (Тц) Преку Д

NКанал 6.2 A (Тц) 3.13 W (Та), 142 W (Тц) Површина Планината D2 PAK (ДА263 AB)Спецификација за Производ : Категорија : Дис�

NКанал 2.9 A (Тц) 96 W (Тц) Површина Планината DPAK3 Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

NКанал 100 V 40 A (Тц) 1.6 W (Та) Површина Планината Power DI50608 Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупров�

Максимална Делница Температура : Tj=175℃.Позитивни Temperaure Коефикасни за лесно Паралелно Работење.Висок Мо�

NКанал 13 A (Та), 93 A (Тц) 930m W (Та), 48 W (Тц) Површина Планината 5DFN (5x6) (8SOFL)Спецификација за Производ : Категорија

Објектот Состојба : Brand New 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во фотогр

Mfr : Харис Corporation.Серија : Ultra FET.Пакет : Цевка.Дел Статус : Застарен.FET Тип : NКанал.NКанал 66 A (Тц) 150 W (Тц) Пре

Напредни Процес Технологија,Тековната Оценка : 30 A, Напон, Отценети : 200 V.Динамичен dv / dt Оценка.Брзо Префр�

Објектот Состојба : Brand New 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во фотогр

NКанал 27 A (Тц) 40 W (Тц) Преку Дупка ЗА 220 FPProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички закон

Напредни Процес Технологија.Динамичен dv / dt Оценка.Ултра Ниско Ниво На Отпор.Брзо Префрлување.ниска тер�

Channel Type : NКанал;.NКанал 20 V 90 m Ohm Површината Планината Power Trench Mosfet SC706 ***** За повеќе информации погледнете на

Scroll