Обновено
Bereajoy за Oneplus Nord N100 Случај,Oneplus N100 Случај,[Двоен Слој] [Анти-Капка] PC + TPU Материјал, Две-во-едно Анти-Капка Заштита Мобилен Телефон случај за Oneplus Nord N100 (Портокал)

Bereajoy за Oneplus Nord N100 Случај,Oneplus N100 Случај,[Двоен Слој] [Анти-Капка] PC + TPU Материјал, Две-во-едно

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

【Компатибилност]】Погоден за One Plus Nord N100[Не се погодни за One Plus Nord N10 5 G], ве молиме проверете со вашиот телефон верзија, ви благодарам. 【Изглед дизајн]】Двојно-layer структура, четири-агол бафер дизајн, поефикасно да се заштити телефонот од оштетување. 【Внатрешен дизајн]】внатрешната шари дизајн на TPU има одлична дисипација на топлина ефект. 【Безбедност за заштита]】TPU+PC две-во-едно, двојна заштита, четирите агли анти-падот, анти-шок и анти-шок, TPU е 0.2 мм повисоко од мобилен телефон екранот за да спречите случајно испуштање на не-кршливи екран и гребење на леќите. 【Прецизно сечење】 вистинска машина има точни отворање и дупка позиција, и да може ефективно да пристапите до сите копчиња и пристаништа.Висок-квалитет TPU мека, четири агли на airbag, за подобрување на анти-drop функција на различни бои за да се исполнат вашите различни преференции Вистинска машина отвори режим, дупка точни, ефективен пристап до различни копчиња и пристаништа, snap дизајн, лесно да се размонтираат.пакет : 1 x TPU случај.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

Тоа лесно може да се притисне и задно по употребата за да зачувате простор во кујната.3cm7 L големина со ко�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

3 D Пламен Ефект : LED пламен ефект на бои дава реална оган ефект.Тоа може да додадете живот забава, помагај�

Налепница големина е 4 X 2,2 Инчи Боја На Небото Сино.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоот

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

5 g Gross Тежина : околу 88 g Pattern : Панда / Лав / Крава / 4 D Elephant Packing Листа : 1* Црно Бела Сензорни Toy Note : Поради свет

100% Памук 100% 4oz памук.Силни и издржливи.Овие се разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и �

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна рабо�

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

Налепница големина е 3 X 1,6 Инчи Сива Боја За 75%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (ид

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во �

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Налепница големина е 3 X 1,9 Инчи Сива Боја 50%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

▲ Најдобрите додатоци за светилка за осветлување, совршен натпревар и се погодни за различни декорациј

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

Scroll