Обновено
hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца 1.54-инчен HD Екран Деца Паметни Часовници Девојки Подароци за Тинејџерски Момчиња (Ц?

hhscute Smart Watch за Деца,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца 1.54-инчен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 572.40

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постојат 14 загатка игри на часовникот.Овие игри се повеќе борци и ефикасно остварување на децата логично размислување способност,реакција способност и рака-око координација способност.На децата smart watch има две 300,000-пиксели камери.Не само што може да изберете да го вклучите камери во прегледот интерфејс,можете исто така да изберете слика налепници.Оваа издржливи се види е моќен складирање функција која може да се сместат повеќе фотографии и видеа.Децата smart watch е опремен со повеќе функции, како што се игри, музика,камера,лично видео,аларм,pedometer,калкулатор,календар,позадина,stopwatch (стоперка), фенерче,обемот на вредноста и така натаму.Ова е најдобриот подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 4-12.Тоа е најдобар избор за децата да се забавуваат и да научат.Децата се паметни часовници може да се користи нормално без вметнување на SIM картичката.На децата smart watch е опремен со 400 m Ah батерија полимер батерија.По се наполни за 2 часа,види да трае 100 часа (по добивањето на се види, и можете целосно да ја наполните види првиот).Едукативни игри : Оваа децата smart watch интегрира 14 учење игри.Родителите може да се постави три аларм часовниците да се овозможи на децата да се играат игри во разумен рок.Параметар : Екран : 1.54 inches Resolution : 240×240 Battery : 400m Ah литиум полимер battery Internal меморија : 32 MBShell материјал : ABS+PCWatch големина : 53.5 mm×41.5 mm×13.6 mm The пакетот вклучува : 1×smart watch1×полнач.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Бренд : Пи Kubao Item Бр : M4 Time на пазарот : 2019 Applicable платформа : Blackberry платформата, Windows Mobile платформа, Symbian плат�

[МОЌНА ФУНКЦИЈА] : Паметни часовници со екран во боја поддршка за повици потсетување, SMS известувања push, д

Лесно да се мијат.Спецификации : Име на Производ : За Garmin 26mm Види Strap Color : Black Material : Нерѓосувачки Челик,Нај

4 или над◆i OS барања : i OS 8.Овој паметен види го следи нашето здравје вредности [Камера функција] : Поддршк�

) од паметен телефон, smart watch не почне да вибрира малку и ви овозможува да ги видите информациите на екран�

Имаат крвен притисок монитор?Тоа може да го користите за пливање?.Акции на различни амплитудите ќе резу�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вкл�

) по поврзувањето со услугата на телефонот, вие исто така може да го видите вистинското време временскат

Погоден Само За Samsung Галакси A21s.Samsung Галакси A21s Тенок опремени дизајн со штанд.Лесни & Влијание заштита.С�

Tracker се види е многу добар подарок за пријатели и членови на семејството да им помогне да останете актив�

0 температурата на Телото monitoring Storing Движење Data Allден активност recordlncoming Повик Reminderlnformation Reminder Better Калори�

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Овој производ е IPX6 живот водоотпорен, ве молиме НЕ користете го во корозивни течности, топла вода, итн.Ос

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Дизајнирани во три бои, кои се црни, сребро и злато.Можете да го одберете потребниот јазик лесно, бидејќи

Лебдечки точка работата на м4 е многу помоќен од mo алгоритам, и на потрошувачката на енергија на чип е по�

Заштитната маска направен од флексибилни TPU материјал, издржлив за долго време се користи.Безбедност и �

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

✤Вежба евиденција (pedometer, калории, спиење мониторинг, километражата).Спортски здравствени податоци мож�

Опремени со ultrathin мека HD OLED дисплеј на нејзината предна страна, покажува корисникот речиси сите својата

Црна Силикони рака.Нерѓосувачки челик случај, Црна dial.Кварц движење.Случај дијаметар : 35mm.Отпорен на вод

Scroll