Обновено
ConStore 12pcs Дрвени Мед Мечка Стапови Џем Сируп Stirrer Преносни Тегла мед Раздавам Drizzle Мед Стапови Свадба Партија Услуги

ConStore 12pcs Дрвени Мед Мечка Стапови Џем Сируп Stirrer Преносни Тегла мед Раздавам Drizzle Мед Стапови Свадба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

Материјал : Дрвени;Големина(L)x(H) : 80*19mm/3.15*0.75 инчи;.Дрвени мед топки,мини 3 инчи,храна одделение безбедно.Жлебови на мед стап може да ви помогне лесно да се дистрибуираат и да се соберат мед.Одлично за пакување со вашиот дом изработени душо,свадба и партија услуги,и многу повеќе!.Идеален за врвот со мед,јавор сируп,црна меласа,се стопи чоколадото,карамел,итн.Ќе не гребете површината.Спецификација : Материјал : Дрвени; Димензии : должина : 80mm/3.15 инчен;width : 19mm/0.75 инчи.Боја : Кафена(Како на сликата покажува).Пакет се Вклучени : Пакетот Вклучува : 12pcs Дрвени Мед Мечка Стапчиња.Со мед drizzling стапови уникатен длабоко линискиот дизајн,тоа е совршен за ladling медот од теглата и ви даваат совршен износ и drizzle на мед во секое време.Одлично за пакување со вашиот дом изработени душо,свадба и партија услуги,и повеќе,го прави идеален подарок за бејкер,тесто готвач,земјоделец,или beekeeper.Топло Белешки : Ако примите ништо скршени,ве молиме да не грижете се, и кажете ни одеднаш.Ние ќе ви испратиме замена или рефундирање во рок од 12 часа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мед мечка стап drizzle мед на вашите оброци совршено.Главата е празен, што е убав дизајн кој им овозможува н�

20 PCS мини дрвени мед мечка, направен од висококвалитет дрво, хранаодделение и екопријателски...

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте го нашиот прекрасната услуга на клиентите, тие ќе �

Вклучени 10 парчиња Мини Дрвени Мед Мечка Стапови, погоден за тегла мед со 1 4 Ozs' капацитет.Дрво мед мечка

Материјал : висок квалитет на дрво, добар помошник за едноставен живот.Стил : Уникатен дизајн и лесен за �

35pcs Дрво Мед Мечка Стапчиња се направени од 100% природни дрво, хранаодделение безбедно, нетоксични, многу

Премиум Материјал мед сок стапчиња се направени од високо квалитетна буковата и силикони, која е лесна

Scroll