Обновено
Airpods Про Случај Железна Кула за Headphone Случаи Школка за заштита Покрие Случај за Apple Airpods Про

Airpods Про Случај Железна Кула за Headphone Случаи Школка за заштита Покрие Случај за Apple Airpods Про

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1363.20

Нашите модни заштитни случај е дизајниран за Airpods Про.Оваа airpods Про случај е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка материјал, кој е анти-нула, против пролизгување, shockproof и вода-отвратителен.Без демонтажа е потребно, директно полнење, многу удобен airpods про случај.Доаѓаат со со carabiner клип.На Air Pods Случај Корица вклопува совршено со редовна и безжично полнење за Air Pods Случај.Живописни бои, уникатни модели се јасно видливи.Живописни графики додава бои за вашиот секојдневен живот.ГОЛЕМИНА : 2.5 X0.9 X1.97inches/6.3 X2.4 X5cm MATERIAL : PC тешко школка material Compatible Уред : Apple Airpods Pro Accessory : Air Pods Keychain Feature : LED светло на индикаторот за полнење полнење случај е видлив.Фитинг Слушалки : фитинг степен е надграден, а во горниот капак е не се лизга и не падне.Точни Отворање : прецизни дупка позиција, нема пречка за полнење.Заштита : Го заштитува вашиот Air Pods од судири, капки и електрични шокови, без зголемување на волуменот на полнење кутија, и обезбедува целосна заштита за вашиот Air Pods полнење кутија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Компатибилен модел] Овој силикони анти лизга поклопецот е совршена замена за вашиот Garmin Edge 1030 / 1030 Плус

Дамките и нечистотијата може да биде лесно да се избриша и чисти (Air Pods не е вклучена Лесно да се инстали�

Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Сосема Нов Премиум Ква�

Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, бизнис, статистика, трчање, планинарење, mountaineering, кампување

Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Сосема Нов Премиум Ква�

Има до 200 двојноракави картички или 240+ еден ракави картички, стандардна големина 4 магнети за совршен и м

Лесно да се прилагоди на стојат : сите круг rotatable KOBO elipsa маска, аголот на стојат може слободно да се прила�

Компатибилност : На Air Tag rotective покрие дизајниран според големината компатибилен со ВоздухОзнака прециз�

Брзо ослободување дизајн е погодно за спогодба, еластичен кабел може да се поправи на спогодба во право

★ Дизајниран за Новиот i Pad Про 11 Исклучиво наменета за Најновиот i Pad Про 11 2018 Објавени ★ Магнетни Прило�

Совршен за Airpods 2018 и Нови Airpods 2019, НЕ за Airpods Про.Компатибилен со безжично полнење случај.Направени од TPU м�

Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање сис�

Прецизни Димензија : Дизајн и Намалување особено за Плочка Колега телефон пронаоѓач / клучни пронаоѓач

Сите производи е генерички.Само tpu Отпор Прекрасен телефон случај компатибилен за 10inch Компјутер Табела

WGear Дизајнирана Заштитна Случај за VXi Blue Parrott B550XT, B450XT Бучава Поништување на Bluetooth Слушалки.исто така compacta

Ова помага да се апсорбира влијанија и го задржува вашиот уред безбедно.Вклучува отстранлив врвката за

Има повеќе од 550 двојноракави картички.Пакет Димензии : 42.392 H x 9.601 L x 20.599 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.921 ки

【Компатибилност】 едноставен и функционален дизајн за Sony WF1000 XM4 Безжична Earbuds 2021 【Сите Круг Заштита】На

Совршен cutouts за камерата, звучници, стојат и други пристаништа.Мека внатрешни работи додава удобност и д

Најтранспарентните е многу нејасен, како една густа магла.Карактеристиките на заштитна обвивка се : не �

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

★ Дизајниран за Новиот i Pad Про 11 Исклучиво наменета за Најновиот i Pad Про 11 2018 Објавени ★ Магнетни Прило�

Стабилна инсталација : Завртка фиксни, стабилна инсталација, исто така, може да ефективно да го заштити�

【Премиум Материјалот】Sbamdon Air Tag Случај е направен од висок квалитет на TPU материјал, кој е издржлив и мал

За РАЗЛИКА од ДРУГИТЕ ГЕНЕРИЧКИ ПРЕДМЕТИ КОИ се масовно произведени, сите наши случаи се дизајнирани ВО

Модел Одговара: Наменета исклучиво за Huawei Mediapad М5 лајт 8.0 НЕ се компатибилни со другите модели! Ве моли�

Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Тоа е голем дар избор за пријатели, колеги и �

F102 AS За i Pad 10.2 инчен Шарени позадинско осветлување Rotatable Bluetooth Тастатура Кожа Случај со Пенкало Слот Функ

Scroll