Обновено
Украсни Шема Черепот Прашка Торба Crossbody Ранец Рамо Градите Daypack За Патување Пешачење

Украсни Шема Черепот Прашка Торба Crossbody Ранец Рамо Градите Daypack За Патување Пешачење

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Широк ремени се опремени со сунѓер подлога да ти чува од поддршка за долго време и заштита на рамената.Ако сте го купиле нашите градите торба и имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.Тоа може да се користи за отворен спортови како на пример купување, велосипедизам, трчање, и mountaineering.Испрати совршен подарок за пријатели, семејство или себе си на родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, и Божиќ!.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, како на пример купување, велосипедизам, трчање, mountaineering, кампување, планинарење и други отворено спорт.Може да се стави клучот во копчето прстен на тока и го носат истиот со вас за да се избегне губење на тоа.4 инчи / 39 см, ширина : 8.Оваа градите торба е дизајниран со голем надворешен џеб, мрежа џебовите на двете страни и еден внатрешен џеб во главниот џеб, што е погодно за вас да се подредат и чување на вашите лични предмети : како што се мобилни телефони, паричници, копчиња, ID картички, кредитни картички, закуски, книги, итн.Опремен со трајни монтажни тока за да ги задоволат вашите различни потреби.Можете исто така да го отстраните тока и се користи само тоа.Постои копче анти-изгубени кабелот во внатрешноста на чантата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.Направени од супериор

Twill Ткаенина.Димензии : 16.1 H 12.4 x L x 5.1 W инчи за ранец,6.5 H 12.4 x L x 1.6 W инчи за crossbody торба .Тежина : 1.7 lb.Една посе�

ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семе

Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Структур

Постои Уво Тока На Лево И Десно Страни На Дното На Рака.Висок Капацитет За Складирање : Основен Патент Џе

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Изненадени Roominess И Прегради : Голем Капацитет Главниот Џеб Со Компјутер Замрзнување И 4 Слот Џебови Внат�

Непоместена лаптоп ракав.Одговара на повеќето 15" лаптоп компјутери.Поместена дното панел.Патент Затвор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Големина】 : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive п�

МАТЕРИЈАЛ : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Празна торба може да застане исправен и торба форма е

На рамо, рака, може да се прилагоди на должината, што го прави совршено се вклопува во вас тело форма и ко�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Капка мрежа шише за вода џебови.Лесно cinch отворањето со трајни cording ремени.Zippered надворешен џеб за вашиот

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Големината на Патување Daypack е 12.ГАРАНЦИЈА : Ако Квалитетот е во Проблем, Можете да Ра

Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Тоа има

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Оваа торба ќе биде

Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се.Ве молиме имајте на ум

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Ги исполнува носат на големината ограничувања за повеќето авиокомпании (19.5 H X 13 W X 10 D инчи).Голем Uzip бага�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Производителот гаранција може да не се применува.Две џебови.Лен внатре има ист печати на надвор.Едноста

Нашите прашка торба е пространа и тоа е дизајн за совршено да се одржи може да се одржи голем број на пре�

Боја во печати : Бледо Жолта Бургундија.Големината на сликата печатени е 10 Печатени област е 10.Направени

Разни Користење : Многу Погодни За Работа, Шопинг, Патувања, Итн.7",Што Е Доволно За Вашата Секојдневна Уп�

Боја во печати : Црвена Земјата Жолта.ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на п

Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Scroll